Агрономічний факультет

Кафедра захисту рослин

 Виховна робота

Викладацький колектив кафедри під час проведення різних видів навчальних занять і в гуртожитках систематично проводять виховну роботу зі студентами. При проведенні всіх форм занять основні зусилля направляються на виховання в майбутніх спеціалістів високих моральних якостей, поваги до своєї спеціальності, патріотизму до своєї Батьківщини.

Викладачі кафедри є наставниками шести академічних груп спеціальності «Захист рослин». Наставниками розроблено плани проведення виховної роботи в академічних групах. Основні зусилля викладачі кафедри спрямовують на виховання у студентів патріотизму, гуманного відношення до довкілля. Таке поєднання навчальної, виховної і наукової роботи сприяє вихованню у майбутніх спеціалістів любові до Батьківщини та вірності народу України.

Викладачі кафедри залучають студентів до участі у громадському житті університету: у спортивні змагання різних рівнів, художню самодіяльність, поліпшення благоустрою території університету.

         

Під керівництвом наставників груп студентами спеціальності «Захист рослин» було підготовлено композиції з квітів до участі в оглядовому конкурсі «Осінній букет», які відзначені нагородами.