Студентське життя

 День Святого Валентина – свято для закоханих

 27 лютого 2013

 Ні для кого не секрет, що це за свято – день Святого Валентина! Адже кожна людина або колись кохала, кохає зараз, або це світле почуття чекає її у майбутньому. У передчутті свята кожному згадуються якісь світлі, радісні моменти життя, виникає бажання поділитися цією радістю із ближніми.

Студентські роки – це мабуть чи не найкращий етап життя, коли дрібні турботи не заважають сприймати навколишній світ добрим і радісним, підтримка батьків дозволяє почувати себе впевнено, навіть далеко від рідної оселі. В цей час з’являються нові друзі і, нарешті, – нове кохання, яке може стати основою майбутньої сім’ї. Студентство – це як перехідний період між юністю та дорослим життям. Детальніше...

 Шаховий турнір ім. Готовчиця Г.О.

 14 травня 2012

26–27 квітня 2012 р. У Будинку офіцерів м. Житомир відбувся щорічний шаховий турнір ім. Готовчиця Георгія Олександровича – Героя Чорнобиля. У турі брали участь 10 команд, до складу кожної з яких входили 4 учасники (3 чоловіки і 1 жінка). Почесне 5-те місце посіла команда Житомирського національного агроекологічного університету у складі: магістра FIDE Трохімішина С. (студента економічного факультету), Трохімішина І. (студента факультету механізації), Шпаковського В. і Трофименко Д. – учнів загальноосвітніх шкіл. Перше місце – у команди з м. Бердичів, друге – представників Військового університету м. Житомир і третє – команди з м. Коростишів.

Щиро вітаємо нашу команду з гарними результатами змагань та бажаємо подальших спортивних успіхів!

 Доповідь представника організації "Тверезий Житомир"

 18 квітня 2012

10 квітня 2012 р. для студентів ІІ курсу напряму підготовки “Захист рослин” агрономічного факультету була проведена лекція представником Житомирської та Всеукраїнської соціальної організації “Тверезий Житомир”. Студентів було ознайомлено з негативними наслідками вживання алкоголю, навіть у невеликих кількостях. За допомогою графічного та табличного матеріалу були показані статистичні дані щодо темпів зростання алкоголізму в Україні, а також наведені приклади трагічних наслідків тривалого споживання алкогольних напоїв.

 Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки

 18 квітня 2012

Поряд із навчальним процесом студенти факультету активно беруть участь у громадському житті університету. Прикладом цього є проведення майстер-класу з виготовлення ляльки-мотанки для студентів агрономічного та екологічного факультетів. Ініціатором проведення такого заходу стала доцент екологічного факультету Коткова Т.М. Вона ознайомила студенток ІІІ курсу спеціальності “Захист рослин” з особливостями виготовлення ляльки-мотанки, з її символічним значенням в історії українського народу. Всі учасники мастер-класу активно брали участь у виготовленні власних експонатів. Особливості виготовлення такої ляльки є надзвичайно цікавими. Надбання такого досвіду для студентів стало важливим внеском у їх культурно-виховний розвиток.