Екологічний факультет

Кафедра правознавства

Правовий «Брейн-ринг» у ЖНАЕУ

.

У рамках Всеукраїнського тижня правових знань в Житомирському національному агроекологічному університеті 5 грудня 2011 р. відбувся обласний турнір з гри «Брейн-ринг» серед студентів вищих навчальних закладів юридичного спрямування. Захід організувала та провела кафедра правознавства екологічного факультету ЖНАЕУ за сприяння Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Житомирській області.

Місце для проведення заходу обрано не випадково: з року в рік на екологічному факультеті проходять різні інтелектуальні ігри – «Що? Де? Коли?», КВН, брейн-ринг тощо. В обласному правознавчому брейн-ринзі взяли участь команди з Житомирського національного агроекологічного університету, Житомирського кооперативного коледжу бізнесу та права, Житомирського коледжу ресторанно-туристичного бізнесу і торгівлі, Житомирської філії Університету сучасних знань, Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права. До складу команд увійшли по шість студентів з кожного закладу.

Учасників оцінювало журі у складі: к.ю.н., завідувача кафедри правознавства ЖНАЕУ – О.Б. Німко; першої голови Координаційної ради молодих юристів у Житомирській області, викладача правознавчих дисциплін Житомирського кооперативного коледжу бізнесу та права – Н.М. Власюк; старшого викладача Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права – В.Ц. Посудовського, а також першого приватного нотаріуса м. Житомира, члена Академії нотаріату України, заступника голови Житомирського відділення Української нотаріальної палати – О.В. Котик та незалежного експерта від Головного управління юстиції у Житомирській області – головного спеціаліста О.Д. Шабінської. У музичних паузах запальні пісні співала солістка ЖНАЕУ студентка ІІ курсу Марина Павлюк.

За результатами оцінювання відповідей та підрахунку балів перемогу у грі здобула команда ЖНАЕУ «Друзі Феміди» у такому складі: Лозко Анастасія, Поліщук Ірина, Лісовик Тетяна, Лозко Наталя, Олянін Дар’я та Власюк Марина (студенти ІІ та ІІІ курсів). Переможців нагороджено почесною грамотою від голови Координаційної ради молодих юристів у Житомирській області М.С. Пташнюка та перехідним кубком, який уже третій рік поспіль виборюють саме команди ЖНАЕУ. Варто зазначити, що команди усіх вищих навчальних закладів, що взяли участь у турнірі, показали високий рівень правових знань.

Вітаємо переможців та бажаємо гідно представити нашу область на Всеукраїнському правовому «Брейн-ринзі» у м. Києві!

 

Співробітник кафедри правознавства Л.О. Заліщук,
студент ІІІ курсу спеціальності «Правознавство» М.С. Пташнюк.