Екологічний факультет

 

Студентська рада екологічного факультету

1. Голова ради Савчук Леся.
2. Заступник голови Мєдвєдєва Вероніка.
3. Секретар Салімонович Світлана.
4. Відповідальні за сектори:
- навчальної роботи – Минайлюк Ігор;
- науково-дослідної роботи студентів – Полюхович Вікторія;
- просвітницької роботи – Вікарій Лілія;
- спортивної ради факультету – Мелещенко Максим, Ткаченко Едуард, Синицина Наталя;
- із зв’язків з іншими громадськими та молодіжними організаціями – Власюк Марина, Логвинюк Роман;
- художньої самодіяльності – Герасимчук Лілія, Павлюк Марина, Кузик Христина;
- культурно-масової роботи та організації дозвілля – Загурська Яна, Бредак Олександр;
- інформації, історії та часопису (редакція газети екологічного факультету) – Мєдвєдєва Вероніка, Лісовенко Любов, Малярчук Юрій;
- соціально-правовий – Пташнюк Максим, Остапенко Максим;
- житлово-побутовий (старости поверхів, блоків, члени рад гуртожитків) – Гордійчук Юлія, Батюх Вікторія.
5. Керівники клубів та об’єднань за інтересами:
- КВН – Фурман Тетяна;
- брейн-ринг – Приходько Олександр, Яцкевич Сергій;
- екологічний патруль – Костриця Людмила, Лаговська Валентина;
- молодіжна екологічна ліга – Лопатюк Олександр, Загурська Яна.

Студентське профбюро екологічного факультету

1. Голова профбюро Залевська Ольга.
2. Заступник голови Нікіфорова Аліна.
3. Очільники комісій:
- комісія з організації масової роботи – Цивінська Катерина;
- комісія з житлово-побутової роботи – Тетерук Олександр;
- комісія з культурно-масової роботи – Лютова Вікторія;
- комісія з фізкультурно-масової роботи – Кравчук Альона;
- комісія з навчально-виховної роботи – Скорбільна Олена.

* За організацію пільгового харчування відповідають: голова профбюро ф-ту Залевська Ольга та заступник голови Нікіфорова Аліна.
 

У березні 24 березня 2004 року створена студентська рада та затверджене Положення про студентське самоврядування.

Студентська рада активно співпрацює з Житомирською молодіжною екологічною лігою, Асоціацією правозахисних організаторів студентів тощо.

Її очолювали студенти Тетяна Орел, Михайло Павлівський, Руслан Яртим, Олена Костриця.

Голова Житомирської молодіжної екологічної ліги – Світлана Іванова – у складі делегації Житомирщини представляла студентство на Хортицькому форумі у березні 2007 року.

Важливе місце займає профспілкова організація студентів. Її очолювали такі студенти: Юрій Костенко, Олена Зайченко, Наталія Накорчевська.

Функціонують такі сектори студентської ради факультету:

зв’язків з громадськими та молодіжними організаціями;

спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи (спортивна рада);

навчальний (старостат);

історії і часопису;

медіа-центр (відеостудія, фотостудія, редколегія стінгазети, спецкори газети «Наш дім»);

науково-дослідної роботи (студентське наукове товариство);

житлово-побутовий (профспілкове бюро);

художньої самодіяльності;

соціально-правовий («Юридична клініка» студентів спеціальності «Правознавство»);

просвітницької роботи (круглі столи, фестивалі, семінари, «Екологічний патруль»);

культурно-масової роботи та організації дозвілля (клуби за інтересами).

Головою студентської ради факультету є Гребенюк Тетяна (4 курс).

Головою профбюро факультету – Пруднікова Олександра (ОКР «Магістр»).

Щорічно на факультеті проводяться:

«День екологічного факультету»

(за участю випускників, остання п’ятниця травня,
початок о 12.00 годині, в актовій залі університету);

«День юриста»
з нагоди дня юриста (у жовтні);

конкурс «Підсумки року»
за результатами календарного року.

Студенти факультету досягли значних успіхів у спорті: Олена Кумечко – чемпіон світу та володар кубка світу 2001 року з боротьби самбо, заслужений майстер спорту; Наталія Нікітіна – майстер спорту з легкої атлетики, член збірної України; Ігор Заковоротний – майстер спорту міжнародного класу з волейболу; Павло Скок – майстер спорту та член збірної України з настільного тенісу; Микола Рудницький – майстер спорту та член збірної України з волейболу; Світлана Глібко – майстер спорту із самбо; Олег Мягченко – кандидат в майстри спорту із гирьового спорту; Максим Слюсаренко – член збірної області з легкої атлетики; Олександр Осьмолович – майстер спорту міжнародного класу, неодноразовий переможець та призер міжнародних змагань, член збірної України з легкої атлетики та інші.

Також є переможці інших змагань: Ілона Пурлієва – переможниця регіональних та міжнародних конкурсів краси; Віталія Розбицька, Руслан Яртим, Олеся Остратюк – лауреати мистецьких фестивалів: «Софіївські зорі», «Жемчужина у моря».

Команда КВК факультету неодноразово ставала призером та переможцем чемпіонату університету, брала участь у регіональних турнірах. До складу університетської команди КВК входили Гришельонок Дмитро, Сташенко Юлія, Остратюк Леся, Пруднікова Олександра та інші.