Екологічний факультет

  Виховна робота

Виховна робота, що проводиться на екологічному ф-ті
(заходи 2011–2012 н.р.)

жовтень

3 жовтня – фотозвіт з дня вишиванки (стінгазета, фотографії надано до студпрофкому, деканату, кафедр, інформаційного центру ЖНАЕУ).

5–15 жовтня – продовження екологічних акцій «Чиста Україна – чиста Земля», прибирання закріпленої за ф-том території.

6 жовтня – концерт до Дня юриста (актова зала). Прикрашення кафедри та 6-го поверху з нагоди свята. Привітання викладачів кафедри правознавства зі святом.

8 жовтня – 5-й фестиваль екології людини (телецентр).

10 жовтня – фотозвіт з екологічних акцій (Молодіжна екологічна ліга).

21 жовтня – зустріч із цікавою людиною (Георгієм Мокрицьким).

15–23 жовтня – автобусні екскурсії до Львова, Кам’янець-Подільського, Хотинської фортеці.

25 жовтня – на щотижневих зборах студентського активу затверджено кадрові зміни у складі студради та профбюро екологічного факультету (переобрання деяких студентів у секторах та комісіях, введення до складу СР керівників ЖМЕЛ та екологічного патруля).

26 жовтня – автобусна екскурсія до Кмитівського музею образотворчого мистецтва, до замку Радомисль (музею української ікони, краєзнавчого музею).

28 жовтня – стінгазета ЖМЕЛ до Дня Чорного моря.

Крім того:

- проведено 2 екскурсії по місту (Малярчук, Цицюра);

- щотижня проводились збори студентського активу (по вівторках) та старостати (по середах), на яких обговорювались нагальні питання студентського життя факультету;

- продовження змагань «Спартакіада ЖНАЕУ серед студентів першого курсу» – з 3 по 13.10 (згідно з положенням: гирьовий спорт, баскетбол ♂ і ♀, волейбол ♀, пауерліфтинг);

- подано дві статті до газети «Наш дім», інформацію та фотоматеріали до інформаційного центру ЖНАЕУ (щотижня по вівторках);

- інтерв’ю кореспонденту газети «Житомирщина» (Козловський), надруковано статтю у Житомир ІНФО (ЖМЕЛ).

Протягом жовтня студенти факультету виготовили 8 стінгазет і фото звітів (це ті, що були вивішені на сьомому поверсі; не рахуючи тих матеріалів, що були на шостому поверсі до Дня юриста, та коротких повідомлень про події у вестибюлі ЖНАЕУ).