Екологічний факультет

  Виховна робота

Виховна робота, що проводиться на екологічному ф-ті
(заходи 2011–2012 н.р.)

листопад

1 листопада – перший № вісника ЖМЕЛ.

4–8 листопада – фотозвіти про екологічні акції різних груп ІІ та ІV курсів.

9 листопада – газета до Дня української писемності та мови.

10 листопада – фестиваль-конкурс самодіяльності серед першокурсників ЖНАЕУ (ф-т представив 7 номерів різних жанрів у кількох номінаціях).

12–13 листопада – фотозвіти про автобусні екскурсії до Львова, Кам’янець-Подільського, Хотинської фортеці.

14 листопада – факультетська газета READ ME №6 (8 сторінок).

15 листопада – День без тютюнопаління. ЖМЕЛ випустила стінгазету про шкідливість паління та кількасот листівок «Кинь курити сьогодні!»

16 листопада – вітання викладачів та співробітників ЖНАЕУ із Днем працівника с.-г., святковий концерт у актовій залі університету.

17 листопада – Міжнародний день студента, підведення підсумків конкурсу осіннього букета (наш факультет посів І місце); конкурсу художньої самодіяльності першокурсників (ІІ місце по університету); святковий концерт у актовій залі університету (всього студенти факультету отримали 8 солодких призів від студпрофкому ЖНАЕУ).
17 листопада – загальноуніверситетський захід біля каплички св. Тетяни.
17 листопада – вітання із Днем працівника с.-г., святковий концерт у Житомирському облмуздрамтеатрі.

18 листопада – батьківський день на екологічному факультеті, нагородження кращих студентів і подяки батькам, виступи випускників, святковий концерт у актовій залі університету силами студентів факультету (крім того, презентація виховної роботи на екологічному ф-ті, демонстрація фільму про факультет, на другому поверсі – понад 20 газет і фотозвітів, в тому числі до «Барвінку» і до дат 17, 18, 20 листопада).
18 листопада – виставка-фестиваль здорового харчування «Барвінок»; тема 2011 року – «Українська кухня» (участь взяли 93 студенти з 18 академгруп, приготували 106 страв).
ПРИМІТКА. У концертах з16 по 18. 11. 2001 взяли участь понад 30 (!) студентів екологічного факультету: солісти, хористи, танцюристи, барабанщиці, учасники духового оркестру, учасники та призери конкурсу, ведучі тощо. Практично всі з них побували на сцені двічі, а деякі – навіть тричі (тобто виступали щодня).

20 листопада – Всесвітній день дитини. Стінгазета ЖМЕЛ.

21–23 листопада – міжнародний фестиваль «Дні документального кіно про права людини» у к/т «Україна» (правознавці).

29 листопада – на щотижневих зборах студентського активу затверджено підсумки виставки-фестивалю «Барвінок», рекомендації для стипендіальної комісії екологічного
ф-ту про призначення премій студентам (за результатами літньої екзаменаційної сесії та активну участь у громадській роботі).

Крім того:
- надруковано статтю у «20 хвилин» (Пропастін) та надано статтю до редакції газети «Житомирщина» (Козловський, Лобачова).