Спортивно-масова робота

Фотогалерея

“ПОГОДЖЕНО”
Проректор з науково-педагогічної,
виховної роботи та зв’язків з громадськістю
________________П.М.Кухарчук

«____»_______________2013 р.

 “ПОГОДЖЕНО”
Голова профкому
студентів ЖНАЕУ
_______________І.В. Мартинчук

«____»_______________2013 р.

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення ХVІІ Спартакіади
Житомирського національного агроекологічного університету
2013- 2014 навчального року.

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ СПАРТАКІАДИ

Студентські спортивні змагання проводяться для:
– покращення масової фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи в університеті;
– залучення студентів до регулярних занять фізичною культурою та спортом;
– виявлення кращих спортсменів для збірної команди університету та участь їх в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях;
– пропаганди здорового способу життя.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Змагання проводяться в три етапи:
І етап – змагання проводяться серед збірних команд І курсів в період вересень – грудень з таких видів спорту: баскетбол(ч,ж), волейбол(ч,ж), міні-футбол(ч,ж), настільний теніс, крос, шахи, гирьовий спорт, пауерліфтинг, бадмінтон;
ІІ етап – змагання проводяться між курсами на факультетах;
ІІІ етап – змагання серед збірних команд факультетів з таких видів спорту: баскетбол (чол.), волейбол (чол., жін.), міні-футбол (чол., жін.), настільний теніс, гирьовий спорт, крос, шахи, пауерліфтинг.
До змагань допускаються збірні команди факультетів, в яких були проведенні змагання 1, 2 етапів.

3. ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІ

№ з\п

Вид спорту

Кількість учасників

Строки проведення

Відповідальний
1 Настільний теніс 2+1 лютий 2014 року Єловець О.І.
2 Гирьовий спорт 6 лютий 2014 року Ткаченко П.П.
3 Волейбол (чоловіки)  10 лютий 2014 року Денисовець А.П.
4 Шахи 2 + 1 березень 2014 року Дзензелюк Д.О.
5 Пауерліфтинг 9 березень 2014 року Пилипчук П.Б.
6 Міні-футбол (чоловіки) 10 квітень 2014 року Канділов І.Ю.
7 Крос 5+5 березень 2014 року Пантус О.О.
8 Баскетбол (чоловіки) 10 березень 2014 року Москаленко О.А.
9 Бадмінтон  1+1 березень 2014 року Скорий О.С.
10 Баскетбол (жінки)(кубок)   березень 2014 року Курилло Т.В.
11 Міні-футбол (жінки) (кубок)  10 березень 2014 року Плотіцин К.В.
12 Волейбол (жінки) (кубок)  10 лютий 2014 року Ободзінська О.В.

Примітка: Конкретні строки змагань будуть визначені у січні 2014 року після уточнення строків обласних та всеукраїнських змагань.

4. КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯМ СПАРТАКІАДИ

Загальне керівництво підготовкою та проведенням Спартакіади ЖНАЕУ здійснюється спортивним клубом та кафедрою фізичного виховання.

Проведення фінальних змагань покладається на головну суддівську колегію.

Головний суддя – старший викладач кафедри фізвиховання О.С.Скорий.

Головний секретар – старший викладач кафедри фізвиховання О.О. Пантус.

Організація і проведення змагань покладається на відповідальних за виховну та спортивно-масову роботу викладачів та співробітників факультету.

Для допомоги проведення змагань та організації збірних команд на факультетах на кафедрі фізвиховання затверджені викладачі, котрі відповідають за спортивно-масову роботу на факультетах:

•  Агрономічний факультет – старший викладач Курилло Т.В.
• Факультет обліку та фінансів – старший викладач Пантус О.О.
• Технологічний факультет - старший викладач Єловець О.І.
• Інженерно-технічний факультет – старший викладач Денисовець А.П.
• Факультет ветеринарної медицини – старший викладач Ободзінська О.В.
• Екологічний факультет – старший викладач Плотіцин К.В.
• Факультет економіки та менеджменту – старший викладач Канділов І.Ю.
• Факультет лісового господарства – старший викладач Москаленко О.А.

5. ПОРЯДОК ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ЗМАГАНЬ

Місце команди в окремих видах спорту визначається згідно з правилами змагань у даному виді спорту.

Командні місця визначається по найбільшій кількості очок, що нараховуються за таблицею.

І місце – 30 оч.
ІІ місце – 27 оч.
ІІІ місце – 25 оч.
ІV місце – 23 оч.
V місце – 21 оч.
VІ місце – 19 оч.
VІІ місце – 17 оч.
VIII місце – 15 оч.

До загально-командного заліку зараховується 8 кращих результатів.

При рівності кількості очок у двох і більше команд перевага надається тим, що мають більше І, ІІ, і т.д. місць.

6. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

До змагань допускаються студенти стаціонарного навчання, які пройшли відповідну підготовку та мають допуск лікаря.

До змагань допускаються викладачі та співробітники факультету, але не більш, як 1 учасника в окремих видах спорту.

7. НАГОРОДЖЕННЯ

Команди, які зайняли І місце, нагороджуються перехідними кубками та дипломами І ступеня, 2 та 3 місця – дипломами відповідних ступенів.

Учасники змагань, які зайняли призові місця, нагороджуються грамотами та цінними подарунками.

Оргкомітет

ПІДСУМКИ

Факультет Вид спорту сума очок місце
теніс шахи гирі волейбол волейбол (ж)  футбол (ч) футбол (ж) баскетбол бадмінтон крос пауерліфтинг
місце очки місце очки місце очки місце очки місце очки місце очки місце очки місце очки місце очки місце очки місце очки
1 Агрономічний факультет III 25     III 25 VI 19 I 30 VI 19 III 25 IV 23 V 21     VII 17 187 V
2 Факультет обліку та фінансів II 27     V 21 V 21         I 30     VI 19 III 25 VIII 15 158 VII
3 Технологічний факультет I 30 IV 23 VI 19 II 27 IV 23 VII 17 IV 23 V 21 I 30 IV 23 III 25 204 II
4 Інженерно-технічний факультет VI 19 III 25 II 27 I 30     IV 23     VI 19 III 25     V 21 189 IV
5 Факультет ветеринарної медицини IV 23 I 30 I 30 VII 17     V 21     II 27 IV 23     II 27 198 III
6 Екологічний факультет V 21 II 27     VIII 15 II 27 I 30 II 27 I 30 II 27 I 30 I 30 228 I
7 Факультет економіки та менеджменту         VIII 15 IV 23     II 27         VII 17     IV 23 107 VIII
8 Факультет лісового господарства         IV 23 III 25 III 25 III 25     III 25 VIII 15 II 27 VI 19 184 VI

До загально-командного заліку зараховується 8 кращих результатів