Інститут післядипломної освіти та дорадництва

Зустріч роботодавців

20 травня 2015

20 травня відбулася проанансована раніше зустріч роботодавців та представників Обласного центру зайнятості з випускниками 2015 року та керівництвом ЖНАЕУ. Під час зустрічі студентам було продемонстровано презентації та перелік вакансій.

Особливу активну участь у зустрічі взяли менеджери по роботі з персоналом таких підприємств: Корпорація «Сварог», ТОВ «Сігнет», «Сільпо», «Телеконтакт».

Перед студентами виступили представники Обласного центру зайнятості начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Гончарук Наталія Володимирівна, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Карпович Світлана Василівна та начальник відділу організації професійного навчання Загацька Алла Миколаївна.

В зустрічі взяла участь головний спеціаліст відділу розвитку аграрної економіки, врегулювання відносин власності та дорадництва департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Гонтар Тетяна Миколаївна.

Інститут післядипломної освіти

Виїзне заняття Школи резерву керівних кадрів

6 травня 2015

30 квітня 2015 року відбулося виїзне заняття Школи резерву керівних кадрів Житомирського національного агроекологічного університету під керівництвом д.е.н. Данкевича Є. М.

Заняття проходило на базі компанії “Техноторг”, яка розташована в с. Оліївка Житомирського району.

На виїзному занятті студентам було продемонстровано новітню сільськогосподарську техніку, ознайомлено із сучасними інноваційними технологіями вирощування сільськогосподарських культур та перспективи розвитку галузі тваринництва.

Перед студентами виступили провідні керівники та спеціалісти агропромислового комплексу області.

Зокрема, директор компанії “Техноторг” Валентин Журавський провів студентів виставковим майданчиком, детально зупинився на особливостях конструкції та умовах експлуатації зернозбиральних комбайнів, тракторів, грунтообробної та посівної техніки.

Директор інституту охорони ґрунтів Житомирської філії Держґрунтоохорона Роман Паламарчук висвітлив питання ефективності використання земельних ресурсів області та підвищення родючості ґрунтів.

Про сучасні методи ведення галузі тваринництва та ветеринарного забезпечення розповів заступник начальника Головного управління державної ветеринарної медицини в Житомирській області Володимир Вісик.

Студенти отримали багато корисних порад та усвідомили значимість обраної професії.

Інститут післядипломної освіти

Оголошення

9 квітня 2015

20 травня 2015 року у Житомирському національному агроекологічному університеті відбудеться зустріч випускників 2015 року з роботодавцями Житомирської, Рівненської, Хмельницької, Вінницької та інших областей України.

Запрошуються всі зацікавлені у співпраці: керівники підприємств або їх представники (начальники відділів по роботі з персоналом, спеціалісти з підбору персоналу).

Детальніше...

Інститут післядипломної освіти

Оголошення

9 квітня 2015

До 20 квітня продовжується прийом студентів для здобуття другої вищої освіти на заочну та денну форму навчання зі спеціальності

"Менеджмент організацій і адміністрування"

До університету приймаються абітурієнти, які мають документ державного зразка про повну вищу освіту, або базову вищу освіту та в даний час є студентами ОКР “Спеціаліст” , “Магістр” ( другого року навчання).

Детальніше...

Інститут післядипломної освіти

Оголошення

31 березня 2015

31 березня 2015 року за організаційною підтримкою Інституту післядипломної освіти та дорадництва на базі кафедри комп’ютерних технологій і моделювання систем ЖНАЕУ розпочалися заняття з підвищення кваліфікації НПП університету.

Навчання за темою «Створення електронних навчальних курсів та методика їх використання в навчальному процесі» проводить доцент кафедри інформаційних і дистанційних технологій НУБіП України - Кузьмінська Олена Геронтіївна

Інформація

з 23 по 25 лютого 2015 року на базі Інституту післядипломної освіти та дорадництва ЖНАЕУ проходили навчання та підвищення кваліфікації 39 спеціалістів агрономічної служби області з питань запровадження інноваційних проектів та прогресивних технологій вирощування сільськогосподарських культур в ринкових умовах господарювання.

з 23 по 28 лютого 2015 року на базі Інституту післядипломної освіти та дорадництва ЖНАЕУ проходили навчання 126 спеціалістів АПК з питань охорони праці та пожежної безпеки.

Детальніше...

 Загальна інформація

Інститут є структурним підрозділом Житомирського національного агроекологічного університету, який був створений наказом №184 Міністерства аграрної політики України від 9 липня 2002 року на базі Житомирської обласної школи управління сільським господарством та факультету післядипломного навчання (в минулому – Державного агроекологічного університету). Детальніше...

 Оголошення

 11 вересня 2014

ЖНАЕУ оголошує прийом слухачів для здобуття другої вищої освіти на заочну форму навчання на 2015-2017 рр. зі спеціальностей “Менеджмент організацій і адміністрування ” та “Облік і аудит “. Детальніше...

 Оголошення

 11 вересня 2014

Інститут післядипломної освіти та дорадництва ЖНАЕУ проводить підготовку до ЗНО та вступу до вузу у 2015 році учнів випускних класів середніх шкіл, студентів коледжів і профтехучилищ. Детальніше...

 Підготовка до ЗНО та вступу до вузу учнів випускних класів середніх шкіл, студентів коледжів і профтехучилищ

 2 липня  2014

ЖИТОМИРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Інститут післядипломної освіти та дорадництва

проводить підготовку до ЗНО та вступу до вузу у 2015 році учнів випускних класів середніх шкіл, студентів коледжів і профтехучилищ. Детальніше...

 Прийом слухачів для здобуття другої вищої освіти на заочну форму навчання на 2015-2017 рр.

 1 липня  2014

ЖИТОМИРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Інститут післядипломної освіти та дорадництва
оголошує

прийом слухачів для здобуття другої вищої освіти
 на заочну форму навчання на 2015-2017 навчальний рік. Детальніше...

 Оголошення

 27 червня  2014

 25 - 26 червня 2014 року в Інституті післядипломної освіти та дорадництва пройшло навчання та підвищення кваліфікації працівників управління державної інспекції сільського господарства в Житомирській області.

Мета навчання: вивчення методик проведення польового інспектування насіннєвих посівів сільськогосподарських культур та багаторічних насаджень.

 Оголошення

 21 червня  2014

Семінар : «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності» 17 червня 2014 року в Інституті післядипломної освіти та дорадництва ЖНАЕУ.

Заняття проводить Омельченко Людмила Миколаївна, к.пед.н., доцент кафедри соціальної психології і педагогіки НУБіП України.

Тема заняття: Педагогічне спілкування як діалог. Особистісно орієнтований діалог.

Оголошення

 6 травня 2014

Відповідно плану-графіку підвищення кваліфікації керівних працівників і фахівців агропромислового комплексу України у 2014 році з 10 по 20 червня НУБіПУ буде проводити на базі ЖНАЕУ виїзні заняття з підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу університету за напрямом: «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності». Детальніше...

Науково-практична конференція

7 квітня 2014

6 квітня 2014 року Інститутом післядипломної освіти та дорадництва ЖНАЕУ була проведена науково-практична конференція «Розвиток культурного простору українського народу з часів Київської Русі до сьогодення».  Детальніше…

Заняття з підвищення кваліфікації

 24 березня 2014

З 12 по 14 березня 2014 року на базі Інституту післядипломної освіти та дорадництва Житомирського національного агроекологічного університету пройшли заняття з підвищення кваліфікації спеціалістів агрономічної служби області з питань запровадження інноваційних проектів та прогресивних технологій вирощування сільськогосподарських культур в ринкових умовах господарювання.

 Підвищення кваліфікації викладачів дисциплін "Основи екології" та "Прикладна екологія"

 22 квітня 2013

В Інституті післядипломної освіти та дорадництва на базі кафедр екологічного факультету з 08 по 19 квітня 2013 року пройшло підвищення кваліфікації викладачів дисциплін «Основи екології» та «Прикладна екологія» вищих навчальних закладів І–II рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України. Посвідчення про підвищення кваліфікації слухачам вручила Тетяна Павлівна Дудник, директор відокремленого структурного підрозділу науково-методичного центру аграрної освіти "НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР".

 Нарада-семінар

 4 квітня 2013

29 березня 2013 року в конференц-залі університету відбулася нарада - семінар “Соціально спрямовані дорадчі послуги сільськогосподарським товаровиробникам та органам місцевого самоврядування”.

На нараді виступили: ректор ЖНАЕУ, професор Микитюк В.М.; Корінець Р.Я. – президент національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України; Воєвода О.В. - заступник директора департаменту агропромислового розвитку; Зіновчук Н.В. – д.е.н., професор, зав. кафедрою економіки природокористування та менеджменту лісового господарства; Довбиш В.В. - голова Житомирської обласної асоціації сільськогосподарської дорадчої служби; Лукащук Л.Я. – к.с.-г.н., заст. директора Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН; Юрчук Д.О. – директор державного навчального закладу «Рівненський обласний навчальний центр підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК»; Герасимчук В.І. – зав. відділом наукових досліджень з питань інтелекттуальної власності та маркетингу інновацій Інституту сільського господарства Полісся НААНУ; Жук П.В. - директор компанії «Ефект плюс».

В роботі круглого столу взяли участь також представники дорадчих служб Рівненської та Житомирської областей, сільські та селищні голови, фахівці Інституту післядипломної освіти та дорадництва ЖНАЕУ.

На нараді були обговорені питання стану, перспектив розвитку дорадчих служб регіону та шляхи покращення соціально-спрямованих дорадчих послуг сільськогосподарським товаровиробникам і органам місцевого самоврядування.

Інститут післядипломної освіти та дорадництва

 Навчання та підвищення кваліфікації

 17 березня 2013

На базі Інституту післядипломної освіти та дорадництва Житомирського національного агроеклогічного університету з 13-15 березня 2013 року пройшло навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів агрономічної та бухгалтерської служби з питань виробництва обліку та страхування сільсько-господарської продукції.

  

Інститут післядипломної освіти та дорадництва

 Підвищення кваліфікації

 6 березня 2013

Відповідно до плану роботи Інституту післядипломної освіти та дорадництва та плану-графіку підвищення кваліфікації керівних працівників і фахівців агропромислового комплексу України у 2013 ріці з 25 лютого по 2 березня 2013 року пропедено навчання та підвищення кваліфікації з охорони праці та пожежної безпеки спецiалiстiв департаменту агропромислового розвитку ОДА, управлінь агропромислового розвитку райдержадмiнiстрацiй та сільськогосподарських підприємств Житомирської області.

  

Інститут післядипломної освіти та дорадництва