Новини університету

Візьми участь у наймасштабнішій науковій конференції України - Falling Walls Lab 2015!

8 червня 2015

Міністерство освіти і науки України повідомляє про проведення в Україні масштабної наукової конференції "Falling Walls Lab".

Falling Walls Lab - це новий міждисциплінарний формат конференцій для молодих геніїв зі всього світу, що дає чудову можливість молодим вченим і фахівцям представити свої ідеї, науково-дослідні проекти та ініціативи.

Під час конференції конкурсанти повинні представити свою ідею у будь-якій науковій, громадській, виробничій або бізнес-сфері за 3 хвилини та за допомогою 3 слайдів презентації.

Falling Walls Lab Kyiv відбудеться 17 вересня 2015 року на базі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Конференція є повністю англомовною.

Всі бажаючи прийняти участь у конференції, представивши свої ідеї, повинні подати заявку онлайн: http://falling-walls.com/lab/apply

За додатковою інформацією просимо звертатися: fallingwalls@klitschkofund.org

Вітаємо переможців травня!

5 червня 2015

Станом на 01.06.2015 р. у репозитарії університету опубліковано 2119 документ.

Детальніше ...

Координаційна рада репозитарію

Не будь байдужим! Долучайся до спільноти активних громадян міста!

4 червня 2015

Запрошуємо усіх активних громадян міста Житомира долучитися до навчань за програмою Британської ради в Україні та безпосередньої участі фасилітатора програми Ірини Гейзе.

Семінар «Активні громадяни» відбудеться 10–11 червня з 10:00 до 15:00 у приміщенні Житомирської обласної бібліотеки для дітей (м. Житомир, вул. Пушкінська, 36). Результатом семінару стануть проекти соціальної дії, направлені на покращення життя громади нашого міста. Часткове або повне фінансування обраних проектів здійснюватиме Британська рада.

Детальніше ...

Бібліотека

Надання бібліотеці статусу наукової

4 червня 2015

Бібліотека Житомирського національного агроекологічного університету здійснює інформаційну підтримку наукової та науково-дослідної діяльності університету; має власні наукові, науково-методичні розробки та видавничу продукцію; виконує роль обласного центру біографічних досліджень аграрного напрямку; організовує комплексні заходи на допомогу науковим дослідженням; проводить наукові конференції, семінари, презентації з питань бібліотечної науки та практики; здійснює консультаційно-методичну підтримку аграрних бібліотек Житомирської області; обслуговує користувачів як в традиційному, так і он-лайн режимах, пропонуючи доступ до електронного архіву ЖНАЕУ та баз даних; постійно розширює спектр сервісів і послуг для користувачів тощо.

Детальніше ...

Адміністрація

«Філіп Морріс Сейлз енд Дистриб’юшн»: почни свою кар'єру з програми Aspire!

30 травня 2015

Шукаєш кар’єрні можливості в міжнародній компанії?
Мрієш працювати у відділі продажів?

Почни будувати свою кар'єру з програми Aspire! у відділі продажів компанії «Філіп Морріс Сейлз енд Дистриб’юшн»!

ASPIRE! – це:

Якщо ТИ:

Надсилай резюме з мотиваційним листом вже сьогодні на адресу Aspire.2015@pmi.com
Програма проходить влітку 2015 року у більш ніж 15 містах України

Як взяти участь у програмі? - Ознайомся з подробицями ТУТ


Інформація

25 травня 2015

Інформація щодо вартості дипломів про вищу освіту державного зразка в Житомирському національному агроекологічному університеті

Ректорат повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року №193 "Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка", вартість диплома в Житомирському національному агроекологічному університеті становитиме 34 гривні.

Ректорат

Нова традиція: святкуємо родинне свято – День університету!

22 травня 2015

Приємно, що Всеукраїнський день вишиванки у 2015 році та велике православне свято Вознесіння Христове співпали у часі зі святкуванням у ЖНАЕУ родинного свята – Дня університету!

Детальніше...А ще 21 травня 2015 року увійде в історію університету тим, що свій столітній ювілей відсвяткувала випускниця Житомирського національного агроекологічного університету Олена Адамівна Москальова, що й нині мешкає у м. Житомирі


Фото-звіт свята
І ще трішки фото
Відео-інформація про захід


Автор відео: Василь Герасимчук

ЗМІ про враження від святкування родинного свята у ЖНАЕУ:

відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

Засідання вченої ради

22 травня 2015

27 травня 2015 року
14:00
актова зала

Детальніше ...

Документи для ознайомлення:

Проект Статуту Житомирського національного агроекологічного університету

Учений секретар

Конференція трудового колективу ЖНАЕУ

22 травня 2015

28 травня 2015 року
11:15
актова зала

Детальніше ...

Документи для ознайомлення:

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ЖИТОМИРСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРОЕКОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Учений секретар

Зустріч роботодавців

20 травня 2015

20 травня відбулася проанансована раніше зустріч роботодавців та представників Обласного центру зайнятості з випускниками 2015 року та керівництвом ЖНАЕУ. Під час зустрічі студентам було продемонстровано презентації та перелік вакансій.

Особливу активну участь у зустрічі взяли менеджери по роботі з персоналом таких підприємств: Корпорація «Сварог», ТОВ «Сігнет», «Сільпо», «Телеконтакт».

Перед студентами виступили представники Обласного центру зайнятості начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Гончарук Наталія Володимирівна, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Карпович Світлана Василівна та начальник відділу організації професійного навчання Загацька Алла Миколаївна.

В зустрічі взяла участь головний спеціаліст відділу розвитку аграрної економіки, врегулювання відносин власності та дорадництва департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Гонтар Тетяна Миколаївна.

Інститут післядипломної освіти

Відновлення справедливості

19 травня 2015

Народні депутати України Ірина Суслова та Борислав Розенблат продовжують відстоювати державні інтереси та підтримують університет у його прагненні відновити справедливість та повернути університету дослідне господарство.


Запрошення на участь у "Школі молодого агрополітика"

17 травня 2015

Запрошуємо талановитих, активних та цілеспрямованих студентів, аспірантів і молодих науковців, які цікавляться питаннями розвитку аграрного сектора України, узяти участь у конкурсному відборі на «ШКОЛУ МОЛОДОГО АГРОПОЛІТИКА», яка відбудеться 5–6 червня 2015 року в м. Київ

Оголошення про початок конкурсу

Програма школи молодого агрополітика

Співпраця ЧНУ ім. Ю.Федьковича із ЖНАЕУ

17 травня 2015


Переговори з ректором Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича щодо співпраці із Житомирським національним агроекологічним університетом

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція з міжнародною участю

15 травня 2015

15 травня 2015 року на базі Житомирського національного агроекологічного університету в Центрі агроекологічних інновацій, було проведено Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію з міжнародною участю на тему "Інтелектуальна економіка: глобальні тенденції та національні перспективи".


Матеріали

Програма

Програма Пленарного засідання

Запрошуємо всіх на День університету!

14 травня 2015


ПРЕС-РЕЛІЗ святкових заходів з нагоди святкування Дня університету у Житомирському національному агроекологічному університеті

відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

Презентуємо роботи учасників конкурсу "Університет очима першокурсників"

14 травня 2015

Розпочалося онлайн голосування за роботи першокурсників університету, яке завершиться 20 травня о 16 годині. Приєднуйтеся до перегляду презентацій та віддавайте свої голоси роботам конкурсантів.


До вашої уваги роботи на офіційній сторінці в Вконтакті

відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

Майбутнє варто планувати!

14 травня 2015

Щороку 15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї, який був запроваджений 20 вересня 1993 року відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН. Наразі, коли інститут шлюбу зазнає не найкращих часів, особливого значення набуває пропаганда здорового способу життя та традиційних сімейних цінностей. Адже від сімейного благополуччя залежить самопочуття людини, в сім’ї відбувається становлення особистості та формуються основи світогляду...


Детальніше ...

Завідувач відділу інформаційних технологій
та комп’ютерного забезпечення бібліотеки
Сталідзанс Л. Я.

Соціальний тренінг до Міжнародного дня сім'ї

12 травня 2015

13 травня o 13:30 у читальному залі періодичних видань відбудеться соціальний тренінг "Майбутнє варто планувати!".

Запрошуємо усіх бажаючих!


Бібліотека

Запрошуємо випускників на роботу

8 травня 2015

ТОВ"Сігнет"

Інженер з ремонту с/г техніки іноземного виробництва та Лікар ветеринарної медицини

Детальніше ...

Інститут післядипломної освіти

Вітаємо переможців!

8 травня 2015

Станом на 01.05.2015 р. у репозитарії університету опубліковано 1921 документ.

Номінація «Депозитор місяця» (за кількістю опублікованих документів) Детальніше ...

Координаційна рада репозитарію

Увага! Електронні ресурси!

8 травня 2015

На сайті бібліотеки університету представлений зведений електронний каталог об’єднання сільськогосподарських бібліотек Житомирської області.
Через сайт користувачі бібліотеки мають доступ до каталогу Національної наукової сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України – УКРАГРОТЕКА, що включає понад 60 тисяч анотованих бібліографічних записів на книги, брошури, журнали, бази даних, електронні документи, ресурси Internet, а також на статті із збірок періодичних видань з питань АПК.

Детальніше ...

Бібліотека

Запрошуємо до участі у флешмобі "Мій ЖНАЕУ"

8 травня 2015

відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

Відзначення у ЖНАЕУ 70-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ої річниці завершення Другої світової війни

8 травня 2015

Завдяки Указу Президента «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни» та Закону «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» Україна розпочинає нову традицію святкування 8 та 9 травня в європейському дусі пам’яті та примирення.

Детальніше ...

відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

відео Василь Герасимчук

фото Юлія Клименко

Історія походження символу пам'яті - червоного маку

6 травня 2015

Червоний мак – символ пам’яті жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів, починаючи із 1914 року.

З 2014 року в Україні червоний мак став символом вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні.

Детальніше ...

відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

Хочеш створювати красу власноруч?

6 травня 2015

Приходь на майстер-клас від Зої Вітер

Майстер-клас пройде:
7 травня о 14:00
Читальний зал періодичних видань
(бульвар Старий 7, 4 корпус, 2 поверх)

зав. відділом читальних залів
Світлана Багрова

Виїзне заняття Школи резерву керівних кадрів

6 травня 2015

30 квітня 2015 року відбулося виїзне заняття Школи резерву керівних кадрів Житомирського національного агроекологічного університету під керівництвом д.е.н. Данкевича Є. М.

Заняття проходило на базі компанії “Техноторг”, яка розташована в с. Оліївка Житомирського району.

Детальніше ...

Інститут післядипломної освіти

Запрошуємо студентів до участі у конкурсі презентацій (відеороликів) "Університет очима першокурсника"

5 травня 2015

ПОЛОЖЕННЯ про конкурс презентацій (відеороликів) першокурсників «Університет очима першокурсника»

відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

Запрошуємо до участі у кулінарному конкурсі шоу "Весняний парад бутербродів"

5 травня 2015

ПОЛОЖЕННЯ про проведення кулінарного конкурсу шоу «Весняний парад бутербродів» присвяченого Дню університету

відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

Виставка-експозиція "Я світ вплітаю в полотно"

30 квітня 2015

27 квітня о 12.00 у бібліотеці Житомирського національного агроекологічного університету (бульвар Старий, 7) відбулося відкриття виставки виробів із бісеру та стрічок «Я світ вплітаю в полотно». Майстриня – Вітер Зоя Дмитрівна

Детальніше ...

Бібліотекар читального залу наукової літератури
Марія Симон
Фото Вадима Бугайова

Вітаємо з Днем Перемоги!

29 квітня 2015


Щиро вітаємо ветеранів Другої світової війни зі святом - Днем Перемоги над нацизмом у Європі!

Детальніше ...

колектив ЖНАЕУ

Бібліотеки, авторські права та інтелектуальна власність

29 квітня 2015

Середньостатистичний українець читає 7–10 книг на рік. Це – один із найнижчих показників у Європі. Чи втрачає свою «силу» книга?

Відповідь – в ефірі «Мій Житомир.tv» з Юлією Костюшко.
Гість студії – Марина Ігнатюк – директор Головної бібліотеки об’єднання сільськогосподарських бібліотек Житомирської області.

Бібліотека

Засідання Вченої ради

29 квітня 2015

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

6 травня 2015 року 14:00 актова зала

Детальніше ...

Бібліотека: сучасний стан та перспективи розвитку

28 квітня 2015

"Ні мистецтво, ні мудрість не можуть бути досягнуті, якщо їм не вчитися."
Демокріт

Наразі методична робота бібліотеки Житомирського національного агроекологічного університету виражена у формулі «управління змінами». Особливою ланкою сфери методичного консультування та впливу є об’єднання сільськогосподарських бібліотек Житомирської області.

17 квітня у бібліотеці, з метою підвищення кваліфікації, відбувся науково-практичний семінар «Бібліотека: сучасний стан та перспективи розвитку», у роботі якого взяли участь представники об’єднання сільськогосподарських бібліотек м. Житомира.

Детальніше...

Ірина Гейзе – методист бібліотеки
Фото Лайми Сталідзанс

Відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Органічне виробництво і продовольча безпека"

24 квітня 2015

23 квітня 2015 року на базі Житомирського національного агроекологічного університету за сприяння проекту «Розвиток органічного ринку в Україні» (2012–2016 рр., фаза II), який фінансується Швейцарською Конфедерацією через Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO) та впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) було проведено ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Органічне виробництво і продовольча безпека». На конференції відбулося ознайомлення з результатами наукових досліджень, практичним досвідом та обмін думками щодо вирішення актуальних проблем розвитку органічного виробництва в Україні.

Участь в роботі конференції прийняли близько 170 науковців, аграрних товаровиробників, представників торговельних компаній, громадських організацій, які займаються питаннями розвитку виробництва, функціонування ринку органічної продукції, здорового харчування.

Детальніше...

Центр науки та інновацій

Експозиція виробів з бісеру та стрічок «Я світ вплітаю в полотно»

24 квітня 2015

27 квітня о 12.00 у бібліотеці Житомирського національного агроекологічного університету
(бульвар Старий, 7)
відбудеться відкриття виставки виробів з бісеру та стрічок
«Я світ вплітаю в полотно».

Майстриня – Вітер Зоя Дмитрівна, викладач кафедри менеджменту організацій і просто талановита жінка.

Детальніше...

Бібліотека

Оголошення

23 квітня 2015

ЖИТОМИРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
проводить

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
16 травня 2015 року об 11:00 (актова зала)

під час проведення якого у майбутніх абітурієнтів та їх батьків буде можливість:

Двері нашого університету відкриті для всіх бажаючих.

Наша адреса: м. Житомир, бульвар Старий, 7.
Тел. (0412) 37-46-84, (093) 390-68-90, (097) 912-29-27.

Оголошення

22 квітня 2015

Запрошуємо до участі у міжнародній науково-практичній конференції
"Заразні хвороби тварин: сучасні методи діагностики, лікування та профілактики"
15-16 жовтня 2015 року, м. Житомир, ЖНАЕУ, факультет ветеринарної медицини

Запрошення на конференцію

Приглашение на конференцию

Кафедра мікробіології, вірусології та епізоотології

Приєднуйтеся до онлайн голосування за роботи студентів ЖНАЕУ

22 квітня 2015

Державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» розпочала другий тур фотоконкурсу-виставки авторських фотографій «Україна у моєму серці».

Посилання на фотографії студентів ЖНАЕУ:


http://vk.com/photo-77562082_366414285

http://vk.com/photo-77562082_366414335

http://vk.com/photo-77562082_366414287

http://vk.com/photo-77562082_366414337

http://vk.com/photo-77562082_366414289

http://vk.com/photo-77562082_366414343

http://vk.com/photo-77562082_366414293

http://vk.com/photo-77562082_366414346

http://vk.com/photo-77562082_366414295

http://vk.com/photo-77562082_366414349

http://vk.com/photo-77562082_366414298

http://vk.com/photo-77562082_366414351

http://vk.com/photo-77562082_366414311

http://vk.com/photo-77562082_366414352

http://vk.com/photo-77562082_366414321

http://vk.com/photo-77562082_366414355

http://vk.com/photo-77562082_366414324

http://vk.com/photo-77562082_366414362

http://vk.com/photo-77562082_366414328

http://vk.com/photo-77562082_366414369

http://vk.com/photo-77562082_366414331

http://vk.com/photo-77562082_366414375

відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

Як опублікувати документ у репозитарії?

21 квітня 2015

Розмісти свій власний науковий доробок у репозитарії університету ir.znau.edu.ua З відеоіструкцією - це дуже просто!

Твоя бібліотека

Збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на 2015-2017 роки

17 квітня 2015

З метою забезпечення виконання п.4 розпорядження голови облдержадміністрації від 08.04.2015 № 112 «Про розроблення проекту плану заходів на 2015-2017 роки з реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2020 року» надаємо в електронному вигляді оголошення про збір ідей проектів до плану та додатки до нього.

Детальніше...

Оголошення про збір ідей проектів

Ректорат

Житомирська «ВОЛЯ» вимагає повернути науково-дослідне господарство у власність місцевого агроекологічного університету

17 квітня 2015

Партія «ВОЛЯ» продовжує домагатись повернення Державного підприємства «Науково-дослідне господарство «Україна» у власність Житомирського національного агроекологічного університету. Наразі народний депутат від партії «ВОЛЯ» Ірина Суслова звернулася до Мінагрополітики з вимогою виключити підприємство з переліку державного майна, що підлягає приватизації в 2015 році.

Детальніше...

Ректорат

Фотоконкурс-виставка авторських фотографій студентів ЖНАЕУ «Україна у моєму серці»

17 квітня 2015

В університеті було проведено фотоконкурс-виставку авторських фотографій студентів ЖНАЕУ на тему «Україна в серці моєму». Мета конкурсу – підтримка та розвиток обдарувань у сфері фотомистецтва, формування національної свідомості, виховання естетичного та художнього смаку.

Дякуємо студентам, що взяли участь у фотоконкурсі: Костянтин Біденко, Юлія Мельник (факультет економіки та менеджменту, група МЗ-13-1), Віталій Минайлюк (екологічний факультет, ІV курс, 2 група), Регіна Острова (екологічний факультет, заочний відділ, 1 курс), Тетяна Кухарчук та Юлія Матюшенко (факультет обліку та фінансів, ІІІ курс, 2 група), Андрій Дідківський (технологічний факультет, ІV курс, 1 група), Аліна Завадська, Вікторія Марчук (агрономічний факультет, А-13-1)

До вашої уваги кращі роботи:

відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

Свято Великодня у ЖНАЕУ

17 квітня 2015

Свято Великодня – одне з найвеличніших свят. Це день, коли душі усіх християн радіють Воскресінню Христа.

Детальніше...

Патріотичні паски й писанки представили на своїй виставці студенти агроуніверситету

На великодню виставку студенти й викладачі житомирського вузу позвозили паски, крашанки і вишиті рушники

відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

Засідання поетичного клубу «Є поети для епох…»

14 квітня 2015

19 березня виповнилося 85 років з дня народження геніальної української поетеси Ліни Василівни Костенко.

Талант, висока інтелектуальність та надзвичайна майстерність Ліни Костенко зачаровують, притягують, змушують серце і справді оживати під таємничі мелодії словесних форм. Поезію Ліни Костенко не вдасться просто слухати, її треба переживати, вона проникає в думки і робить нас відкритими до загадкової краси життя, прихованої у слові. 9 квітня бібліотекарі Будівельного коледжу Житомирського національного агроекологічного університету організували засідання «клубу любителів творчості Л. Костенко», яке відвідали представники від нашого вузу. Зустріч проводилася у форматі поетичних читань, активну участь у яких брали студенти коледжу.

Детальніше...

Марія Симон
бібліотекар читальної зали наукової літератури

Вітаємо з Великоднем!

9 квітня 2015

Вітаємо колектив ЖНАЕУ зі світлим святом Пасхи!

Нехай царюють у ваших серцях радість і
душевний спокій, душа знайде проблиски світла,
а помисли стануть щирими та добрими!
Бажаємо вам і вашим рідним у ці весняні дні
відчувати повноту життя та родинне тепло.
Зичимо всім здоров’я, добробуту й успіхів у
добрих ділах!
ХРИСТОС ВОСКРЕС!!!

Детальніше...

З найкращими побажаннями
Ректорат та профкоми

Запрошуємо до участі у конкурсі талантів

10 квітня 2015

Громадська організація "Єдиний Житомир", яка створена з метою підвищення рівня місцевого самоврядування, державного будівництва, самосвідомості житомирян у сфері суспільного життя міста, проводить конкурс талантів серед студентської молоді м.Житомира

Детальніше...

відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

Виставка картин Корсуна Леоніда Леонідовича

10 квітня 2015

У Житомирській обласній науковій бібліотеці діє виставка робіт Корсуна Леоніда Леонідовича

Детальніше...

відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

Оголошення

9 квітня 2015

20 травня 2015 року у Житомирському національному агроекологічному університеті відбудеться зустріч випускників 2015 року з роботодавцями Житомирської, Рівненської, Хмельницької, Вінницької та інших областей України.

Запрошуються всі зацікавлені у співпраці: керівники підприємств або їх представники (начальники відділів по роботі з персоналом, спеціалісти з підбору персоналу).

Детальніше...

Інститут післядипломної освіти

Оголошення

9 квітня 2015

До 20 квітня продовжується прийом студентів для здобуття другої вищої освіти на заочну та денну форму навчання зі спеціальності

"Менеджмент організацій і адміністрування"

До університету приймаються абітурієнти, які мають документ державного зразка про повну вищу освіту, або базову вищу освіту та в даний час є студентами ОКР “Спеціаліст” , “Магістр” ( другого року навчання).

Детальніше...

Інститут післядипломної освіти

7 квітня - Всесвітній день здоровя!

7 квітня 2015

«Буде здоров’я – решта все, додасться», – так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення.

Детальніше...

відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

ХІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Наука. Молодь. Екологія – 2015"

7 квітня 2015

Міністерство освіти та науки України
Житомирський національний агроекологічний університет
ЕКОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
Державне управління охорони НПС в Житомирській області
Департаменту екології та природних ресурсів Житомирської обласної державної адміністрації

Запрошує до ХІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених
„Наука. Молодь. Екологія – 2015”

28 – 29 травня 2015 року

Детальніше...

Преса

1 квітня 2015

У Житомирі просять повернути дослідне господарство агроекологічному університету

Депутати Житомирської обласної ради прийняли звернення до двох міністерств - освіти і науки та аграрної політики і продовольства України.

Джерело (інформаційний портал "Голос України")

Джерело 2 (газета Верховної Ради України"Голос України")

Долучись до наукової спільноти світу

17 березня 2015

Долучись до наукової спільноти світу
Розмісти свій власний науковий доробок у репозитарії університету.
Не знаєш як?
Запишись у бібліотекаря на консультацію (097)586-56-20 або надішли запит на e-mail: library@znau.edu.ua Пройди навчання, створи науковий профіль у Google Академії, отримай ORCID ID та дізнайся свій індекс Гірша.

Разом ми сила!

Графік занять для депозиторів (*.pdf)

Графік додаткових занять(*.pdf)

Приклади оформлення бібліографічних описів(*.pdf)
Оновлено: 01.04.2015

Оголошення

31 березня 2015

31 березня 2015 року за організаційною підтримкою Інституту післядипломної освіти та дорадництва на базі кафедри комп’ютерних технологій і моделювання систем ЖНАЕУ розпочалися заняття з підвищення кваліфікації НПП університету.

Навчання за темою «Створення електронних навчальних курсів та методика їх використання в навчальному процесі» проводить доцент кафедри інформаційних і дистанційних технологій НУБіП України - Кузьмінська Олена Геронтіївна

Конференція "Інтелектуальна економіка: глобальні тенденції та національні перспективи"

28 березня 2015

Шановні колеги!

Запрошуємо науковців, практиків, докторантів, аспірантів взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції з міжнародною участю «Інтелектуальна економіка: глобальні тенденції та національні перспективи».

Метою конференції є ознайомлення з резуль-татами наукових досліджень та обмін думками з проблем інтелектуалізації економіки.

Запрошення (укр)

Приглашение (рус)

Ми – за раціональне використання енергії і ресурсів

23 березня 2015

Житомирський національний агроекологічний університет розпочинає акцію, спрямовану на підвищення громадської свідомості щодо раціонального використання енергії і ресурсів.

До участі в акції запрошуються усі студенти
та співробітники університету !

Детальніше ...

Конкурс інноваційних проектів ЖНАЕУ

27 березня 2015

Конкурс інноваційних проектів ЖНАЕУ продовжено до 20 квітня 2015

Положення про конкурс

М. Рильський «Ми працю любимо, що в творчість перейшла…»

25 березня 2015

У приміщенні Житомирського обласного літературного музею відбулася година поезії за участі студентів Житомирського національного агроекологічного університету та учнів ліцею № 2, присвячена 120 річниці від дня народження славетного поета-класика України ХХ ст. М. Рильського.

Детальніше ...

Марія Трохимчук, завідувач відділу
обслуговування навчальною літаратурою.

Запрошуємо до участі у виставці "Великдень об'єднує!"

23 березня 2015

ПОЛОЖЕННЯ про проведення виставки "Великдень об'єднує!"

Прес-реліз

відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

Ліна Костенко: «Жінка як музика: ЇЇ МОЖНА ЛЮБИТИ, НАВІТЬ НЕ ДУЖЕ РОЗУМІЮЧИ»

23 березня 2015

19 березня святкує свій 85-й День народження геніальна українська жінка Ліна Костенко.

Цього дня у стінах Житомирської обласної бібліотеки для юнацтва відбулося засідання поетичного салону «Моя поезія – моя жіноча доля».

Детальніше ...

Світлана Багрова, завідувач відділу
обслуговування науковою літературою.
Фото Вадима Бугайова.

Вітаємо всіх і кожного з Міжнародним днем щастя!

20 березня 2015

Генеральна асамблея ООН видала постанову: 20 березня стане Міжнародним днем щастя. Чому цим днем обрано саме 20 березня не повідомляється. Рішення було одноголосно прийнято представниками всіх 193 держав-членів ООН за пропозицією королівства Бутан.

Детальніше ...

відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

Засідання Вченої ради

19 березня 2015

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

25 березня 2015 року 14:00 актова зала

Детальніше ...

Нові надходження до бібліотеки

18 березня 2015

До фондів бібліотеки надійшли нові книги для студентів та викладачів факультетів лісового господарства та технологічного. Скористатися літературою можна у будь-якому читальному залі університету або на абонементі.

Детальніше ...

Бібліотека

 Про Інституційний репозитарій ЖНАЕУ

13 лютого 2015

Інституційний репозитарій – електронний архів Житомирського національного агроекологічного університету накопичує, систематизує, зберігає та забезпечує довготривалий відкритий доступ до наукових публікацій шляхом їх архівування та самоархівування, є частиною загальної електронної бібліотеки та складовою інтегрованої інформаційної системи університету.

Положення про Інституційний репозитарій ЖНАЕУ
Наказ про Інституційний репозитарій ЖНАЕУ
Політики ІР ЖНАЕУ

Додаток 1

Додаток 2

Запрошуємо на навчання за програмою "Школа Місцевого Самоврядування"

16 березня 2015

Розпочато черговий набір до Муніципальної молодіжної освітньої програми «Школа Місцевого Самоврядування» (23 сесія).

Детальніше ...

відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

Історична година «КВІТИ У ПОЛІ, ТАМ ДЕ КРУТИ...»

16 березня 2015


 29 січня – День пам’яті Героїв Крут. Саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Крути – це великий перелом на межі двох століть.

Детальніше ...

Бібліотека

Оголошення!

12 березня 2015

18 Березня 2015 року о 15:00
В актовій залі університету
звітно-виборна конференція профспілкової організації співробітників ЖНАЕУ

Детальніше ...

Круглий стіл Всеукраїнської екологічної ліги в Житомирі

12 березня 2015

 26 лютого 2015 року у конференц-залі прес-центру Житомирської обласної державної адміністрації під егідою Всеукраїнської екологічної ліги відбулося засідання круглого столу «Екологічні проблеми Житомирської області та шляхи їх розв’язання».

На засіданні були присутні голова Всеукраїнської екологічної ліги Тимочко Т.В., директор Департаменту екології та природних ресурсів ЖОДА Сіренький С.П., представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, науковці та освітяни.

Детальніше ...

Вітаємо з Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

4 березня 2015

Шановні жінки!

Бажаємо весняного яскравого настрою,
джерельно-ніжних почуттів,
квітучої краси й душевної гармонії!
Нехай любов, розуміння та щастя
стануть вашими вірними супутниками,
а в оселях завжди пануватиме злагода й добробут!

З найкращими побажаннями
чоловічий колектив ЖНАЕУ

Детальніше ...

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській онлайн-вікторині на тему Європи та Європейського союзу

6 березня 2015


До 24 березня триватиме Всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи та Європейського союзу. Для участі у вікторині потрібно зареєструватися на сайті euroquiz.org.ua і пройти три тури онлайн-вікторини (по 10 питань кожен). Той, хто успішно відповість на питання, гарантовано отримає на свою поштову адресу подарунки від Представництва Європейського Союзу в Україні.

відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському молодіжному чемпіонаті з брейн-рингу

6 березня 2015


Триває реєстрація на участь у Всеукраїнському молодіжному чемпіонаті з брейн-рингу. У чемпіонаті з брейн-рингу можуть брати участь юнаки та дівчата віком до 21 року. Для участі у брейн-рингу необхідно зібрати команду з 6 осіб та зареєструвати на сайті euroquiz.org.ua чи зв’язатися із регіональним координатором у своєму місті stoykovanadiya@gmail.com (067)6954369.

відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

Інформація про конференцію

6 березня 2015


26 лютого 2015 року в університеті відбулася конференція науково-педагогічних працівників Науково-інноваційного інституту екології та лісу „Наукові читання – 2015”. У конференції взяли участь викладачі та аспіранти екологічного факультету та факультету лісового господарства.

Детальніше ...

Оголошення

4 березня 2015


  Випускники Житомирської фотошколи HD-school, підготували яскраву фотовиставку під назвою «Цветной цвет». Основна ідея проекту полягає в тому, щоб об’єднати молодих фотографів в спільний проект. Цей проект навчає помічати прекрасне незважаючи на похмуру погоду.

  16 авторів створили 104 фотографії і розташували в послідовному веселковому колажі так, що споглядаючи виставку складається враження, що колір йде звідусіль.

  Побачити виставку «Цветной цвет» можна в читальному залі періодичних видань університету (центральний корпус, II поверх) і нехай ці знімки подарують веселий настрій та приємні спогади.

Бібліотека

Запрошуємо до участі у конкурсі відеоробіт «Бути європейцем»

4 березня 2015

ПОЛОЖЕННЯ про конкурс відео «Бути європейцем»

відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

Детальніше ...

Запрошуємо до участі у конкурсі авторських фотографій «Україна в серці моєму»

4 березня 2015

ПОЛОЖЕННЯ про фотоконкурс-виставку авторських фотографій студентів Житомирського національного агроекологічного університету

відділ виховної роботи
(О.М.Вознюк)

Детальніше ...

Чий науковий рейтинг вище?

 2 березня 2015

Ось і настав час, коли одвічне питання «Чий науковий рейтинг вище?» може бути вирішене за кілька хвилин. Зареєструйтеся в Google Академії, відзначте у своєму аккаунті написані Вами і опубліковані наукові статті – і отримайте свій власний індекс Хірша! І все це абсолютно безкоштовно! Хочете зрозуміти свій науковий рейтинг? Розміщуйте свої статті в Інституційному репозитарії (ІР) університету, і через кілька годин Ваші матеріали будуть проіндексовані світовим інтернет-гігантом Google. Використовуйте вбудовану систему цитування для підняття рейтингу. Інновації в наукометриці – Ваш свідомий вибір!

Бібліотека

Детальніше...