Урочисте нагородження студентів відмінників навчання

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ
ЖИТОМИРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Н А К А З

від 11  березня 2011 року                              №_____

За відміні успіхи в навчанні, активну участь в науково-дослідній  та громадській роботі, на підставі рішень рад факультетів і органів студентського самоврядування нагородити нагрудним знаком «Відмінник навчання» наступних студентів:

Прізвище, ім’я, по-батькові Факультет  Напрям підготовки (спеціальність)
1.             Пермякова Олена Вікторівна Агрономічний Агрономія
2.             Білошицька Маргарита Вікторівна Агрономічний Захист рослин
3.             Ганько Тетяна Вікторівна Агрономічний Захист рослин
4.             Герасимчук Наталія Анатоліївна Агрономічний Захист рослин
5.             Лісовець Марія Ігорівна Агрономічний Захист рослин
6.             Стукман Світлана Григорівна Агрономічний Захист рослин
7.             Табакаєва Маріана Германівна Агрономічний Захист рослин
8.             Шуляк Марія Юріївна Агрономічний Захист рослин
9.             Харитонов Андрій Олександрович Агрономічний Агрономія
10.        Серекпаєв Руслан Олексійович Механізації с.г. Процеси, машини та обладнання АПВ
11.        Каленська Наталія Олександрівна Механізації с.г. Процеси, машини та обладнання АПВ
12.        Прохоренко Олександр Валерійович Механізації с.г. Механізація с.г.
13.        Лисицький Олександр Валентинович Механізації с.г. Механізація с.г.
14.        Зданевич Віталій Леонідович Механізації с.г. Механізація с.г.
15.        Радкевич Руслан Іванович Механізації с.г. Механізація с.г.
16.        Сергійчук Віктор Петрович Механізації с.г. Механізація с.г.
17.        Остапчук Сергій Олександрович Механізації с.г. Механізація с.г.
18.        Голянтус Ольга Вячеславівна Механізації с.г. Механізація с.г.
19.        Гриб Олександр Васильович Лісового господарства Лісове і садово-паркове господарство
20.        Карплюк Ігор Сергійович Лісового господарства Лісове і садово-паркове господарство
21.        Гавришко Роман Вікторович Лісового господарства Лісове господарство
22.        Лук’янчук Тарас Леонідович Лісового господарства Лісове господарство