Урочисте нагородження студентів відмінників навчання

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ
ЖИТОМИРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

 

Н А К А З

від 11  березня 2011 року                              №_____

За відміні успіхи в навчанні, активну участь в науково-дослідній  та громадській роботі, на підставі рішень рад факультетів і органів студентського самоврядування нагородити нагрудним знаком «Відмінник навчання» наступних студентів:

Прізвище, ім’я, по-батькові Факультет  Напрям підготовки (спеціальність)
1.             Пермякова Олена Вікторівна Агрономічний Агрономія
2.             Білошицька Маргарита Вікторівна Агрономічний Захист рослин
3.             Ганько Тетяна Вікторівна Агрономічний Захист рослин
4.             Герасимчук Наталія Анатоліївна Агрономічний Захист рослин
5.             Лісовець Марія Ігорівна Агрономічний Захист рослин
6.             Стукман Світлана Григорівна Агрономічний Захист рослин
7.             Табакаєва Маріана Германівна Агрономічний Захист рослин
8.             Шуляк Марія Юріївна Агрономічний Захист рослин
9.             Харитонов Андрій Олександрович Агрономічний Агрономія
10.        Серекпаєв Руслан Олексійович Механізації с.г. Процеси, машини та обладнання АПВ
11.        Каленська Наталія Олександрівна Механізації с.г. Процеси, машини та обладнання АПВ
12.        Прохоренко Олександр Валерійович Механізації с.г. Механізація с.г.
13.        Лисицький Олександр Валентинович Механізації с.г. Механізація с.г.
14.        Зданевич Віталій Леонідович Механізації с.г. Механізація с.г.
15.        Радкевич Руслан Іванович Механізації с.г. Механізація с.г.
16.        Сергійчук Віктор Петрович Механізації с.г. Механізація с.г.
17.        Остапчук Сергій Олександрович Механізації с.г. Механізація с.г.
18.        Голянтус Ольга Вячеславівна Механізації с.г. Механізація с.г.
19.        Гриб Олександр Васильович Лісового господарства Лісове і садово-паркове господарство
20.        Карплюк Ігор Сергійович Лісового господарства Лісове і садово-паркове господарство
21.        Гавришко Роман Вікторович Лісового господарства Лісове господарство
22.        Лук’янчук Тарас Леонідович Лісового господарства Лісове господарство
23.        Одинокий Ігор Сергійович Лісового господарства Лісове господарство
24.        Соловйова Лілія Валентинівна Лісового господарства Лісове господарство
25.        Тарадайник Костянтин Анатолійович Лісового господарства Лісове господарство
26.        Шеремет Сергій Сергійович Лісового господарства Лісове господарство
27.        Захарчук Оксана Іванівна Лісового господарства Лісове господарство
28.        Яценко Микола Петрович Лісового господарства Лісове господарство
29.        Клепатський Максим Миколайович Лісового господарства Екологія, ОНС та збалансоване природокористування
30.        Онищук Сергій Вікторович Лісового господарства Екологія, ОНС та збалансоване природокористування
31.        Гладишко Тетяна Сергіївна Лісового господарства Екологія та ОНС
32.        Кусік Василь Миколайович Лісового господарства Екологія та ОНС
33.        Кучер Ірина Миколаївна Лісового господарства Екологія та ОНС
34.        Соломко Василь Леонідович Лісового господарства Екологія та ОНС
35.        Іванова Наталія Віталіївна Економічний Облік і аудит
36.        Клюско Юлія Петрівна Економічний Облік і аудит
37.        Трохимишин Сергій Леонідович Економічний Облік і аудит
38.        Бобрович Лариса Василівна Економічний Облік і аудит
39.        Бондарчук Ірина Віталіївна Економічний Облік і аудит
40.        Воробйова Вікторія Вікторівна Економічний Облік і аудит
41.        Гусак Лариса Ігорівна Економічний Облік і аудит
42.        Козловська Валентина Вікторівна Економічний Облік і аудит
43.        Кулибаба Марина Юріївна Економічний Облік і аудит
44.        Морозюк Марина Анатоліївна Економічний Облік і аудит
45.        Сидорчук Катерина Анатоліївна Економічний Облік і аудит
46.        Стаднюк Любов Петрівна Економічний Облік і аудит
47.        Весельська Юлія Антонівна Економічний Облік і аудит
48.        Межевич Тетяна Володимирівна Економічний Облік і аудит
49.        Процюк Тетяна Володимирівна Економічний Облік і аудит
50.        Кулінич Юлія Володимирівна Економічний Фінанси
51.        Добрянська Катерина Русланівна Економічний Фінанси
52.        Вакарюк Інна Василівна Економічний Фінанси
53.        Орлюк Оксана Економічний Фінанси
Володимирівна
54.        Рогачова Юлія Економічний Фінанси
Вікторівна
55.        Ткачук Галина Олегівна Економічний Фінанси
56.        Горецька Світлана Ігорівна Технологічний Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва
57.        Орищук Ольга Олександрівна Технологічний Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва
58.        Фролова Ольга Сергіївна Технологічний Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва
59.        Герасимчук Наталія Миколаївна Технологічний Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва
60.        Дацюк Віталій Олександрович Технологічний Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва
61.        Іванов Олексій Ігорович Технологічний Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва
62.        Кобилинська Наталія Василівна Технологічний Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва
63.        Коростельова Марія Юріївна Технологічний Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва
64.        Демчук Ірина Олександрівна Технологічний Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва
65.        Степанюк Руслан Іванович Технологічний Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва
66.        Побережець Сергій Петрович Ветеринарної медицини Ветеринарна медицина
67.        Вдовиченко Андрій Олександрович Ветеринарної медицини Ветеринарна медицина
68.        Вікарій Світлана Василівна Ветеринарної медицини Ветеринарна медицина
69.        Герасимчук Наталія Степанівна Ветеринарної медицини Ветеринарна медицина
70.        Кузнєцова Антоніна Григорівна Ветеринарної медицини Ветеринарна медицина
71.        Борисюк Оксана Олександрівна Ветеринарної медицини Ветеринарна медицина
72.        Міненко Вікторія Вікторівна Ветеринарної медицини Ветеринарна медицина
73.        Батюх Анна Миколаївна Екологічний Правознавство
74.        Телешинська Надія Володимирівна Екологічний Правознавство
75.        Турбал Марина Євгенівна Екологічний Правознавство
76.        Белявська Ольга Геннадіївна Аграрного менеджменту Економіка підприємства
77.        Белявська Юлія Геннадіївна Аграрного менеджменту Економіка підприємства
78.        Герук Ірина Анатоліївна   Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
79.        Зінчук Ірина Вікторівна  Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
80.        Коновчук Світлана Вікторівна   Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
81.        Кухар Вікторія Сергіївна   Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
82.        Подтьолкова Ірина Ігорівна   Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
83.        Приходько Ольга Михайлівна Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
84.        Чирун Інна Вікторівна   Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
85.        Василевич Олена Леонідівна    Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
86.        Гусар Юлія Василівна   Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
87.        Диклевич Ірина Михайлівна   Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
88.        Прокопенко Надія Олександрівна    Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
89.        Хоменко Надія Михайлівна    Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
90.        Чингаєва Дар’я Олександрівна   Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
91.        Дзюбенко Олеся Вячеславівна   Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
92.        Музичук Аліна Василівна   Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
93.        Сухан Наталія Валеріївна   Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
94.        Федорук Наталія Віталіївна    Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
95.        Яценко Вікторія Анатоліївна   Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
96.        Гвоздицька Юлія Вікторівна Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
97.        Орел Олександра Ігорівна Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
98.        Павловський Денис Валерійович Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
99.        Онищенко Анастасія Миколаївна Аграрного менеджменту Менеджмент (керівник фахової підготовки кафедра ЗЕД підприємств)
100.    Штефан Володимир Олександрович Аграрного менеджменту Економіка підприємства

В.о.ректора університету                 А.С.Малиновський