Архів новин за період з 2005 по кінець 2009 року

 Буклет

 17 грудня 2009

Традиційно у грудні екологи підводять підсумки природоохоронної та екопросвітницької роботи, проведеної протягом року. Зразок буклету, підготовлений за наслідками акцій, 1гр. ІІ курс
Далі...

 Квітни, "Барвінку"!

 17 грудня 2009

4-го грудня в аудиторії 705 студентами екологічного та технологічного факультетівбуло проведення щорічної виставки «Барвінок». Метою заходу було пропагування здорового способу життя, у тому числі це стосується нашого щоденного харчування. Далі...

 Студенти екологічного факультету в проекті "Танцюють зірки бізнесу"

 10 грудня 2009

24.11.09. на сцені музично-драматичного театру ім. І. Кочерги відбувся півфінал проекту "Танцюють зірки бізнесу", у якому представники житомирського бізнесу опановують для себе бальні танці і змагаються за право стати найкращими.

У проекті беруть участь і наші студенти, які навчаються на 3-му курсі екологічного факультету, спеціальність «Правознавство», - це Ольга Кужелюк та Олег Четвертуха. Вони виступають під №15 і представляють фірму «Олсан». Далі...

 Друга міжнародна науково-практична конференція

 01 грудня 2009

 Друга міжнародна науково-практична конференція

"Екологія: вчені у вирішенні проблем науки, освіти і практики"

18-19 березня 2010 року, м. Житомир

 Міжнародна науково-практична конференція

 03 листопада 2009

Міжнародна науково-практична конференція

"ЗРІВНОВАЖЕНИЙ РОЗВИТОК РЕГІОНІВ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ"

15 – 17 квітня 2010 року

м. Житомир

 ЖНАЕУ отримав дозвіл Управління ліцензування, акридитації та нострифікації

 19 жовтня 2009

Житомирський національний агроекологічний університет повідомляє, що провів всі необхідні заходи відносно матеріальної бази, кадрового складу, навчально-методичного забезпечення та отримав дозвіл Управління ліцензування, акридитації та нострифікації Міністерства освіти і науки України (лист 6/1-1207 від 9.10. 2009) на проведення ліцензування підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.304027 "Правознавство".

 Бухгалтери і фінансисти вітають місто з ювілеєм

 23 вересня 2009

Щороку студенти й викладачі ЖНАЕУ проводять конкурс осіннього букету, звичайно у перший тиждень жовтня. Цього разу, в зв'язку із святкуванням 1125 річчя Житомира, захід, на прохання мера, було перенесено до проведення урочистостей з нагоди дня міста. Далі...

 Екологи вітають місто з ювілеєм

 22 вересня 2009

Щороку студенти й викладачі ЖНАЕУ проводять конкурс осіннього букету, звичайно у перший тиждень жовтня. Цього разу, в зв'язку із святкуванням 1125 річчя Житомира, захід, на прохання мера, було перенесено до проведення урочистостей з нагоди дня міста. Далі...

 Розпочато заходи з ліцензування напряму підготовки фахівців

 13 квітня 2009

Житомирський національний агроекологічний університет повідомляє, що відповідно до п.15 «Порядку ліцензування діяльності з надання освітніх послуг» у навчальному закладі розпочато заходи з ліцензування напряму підготовки фахівців 6.080101 "Геодезія, картографія та землеустрій" за освітньо- кваліфікаційним рівнем "Бакалавр". Запланований ліцензований обсяг – 50 осіб. Термін навчання – 4 роки.

 Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених

 16 січня 2009

Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених

"ФОРМУВАННЯ КОНКУРЕНТНИХ ПЕРЕВАГ АГРАРНОЇ ПРОДУКЦІЇ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ"

14–16 травня 2009 року

 УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 769/2008

 01 вересня 2008

Про надання Державному агроекологічному університету статусу національного

Ураховуючи загальнодержавне і міжнародне визнання результатів діяльності Державного агроекологічного університету (м.Житомир), його вагомий внесок у розвиток національної аграрної освіти та науки, постановляю:

Надати Державному агроекологічному університету статус національного і надалі іменувати його - Житомирський національний агроекологічний університет.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО
27 серпня 2008 року

 Відкрита спеціальність «Економіка підприємств»

 19 травня 2008

У 2008-2009 навчальному роках на факультеті аграрного менеджменту за умови ліцензування Міністерством освіти і науки України відкрита спеціальність «Економіка підприємств» за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст

 Закупаємо телиць парувального віку

 24 травня 2009

Навчально-дослідне господарство “Україна” Державного агроекологічного університету має можливість і необхідність закупити телиці парувального віку української чорно-рябої породи в кількості 60 голів.
Оплата гарантована.

Телефони для довідок: 8-050-46-37-207 та 8-050-46-31-309

 Вітаємо Олексiя Рачковського - чемпіона України та призера Кубку Європи з легкої атлетики

 7 травня 2006
Алексей Рачковский

Cтудент факультету лісового господарства Олексій Рачковський 5 березня у Франції виборов бронзову медаль у бігу на 400 м. Ця значна подія сталася під час змагань за Кубок Європи з легкої атлетики у закритих приміщеннях.

За тиждень до цього Олексій став чемпіоном України, повторив рекорд України в бігу на 400 м і виконав норматив майстра спорту міжнародного класу.

 Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених

 8 лютого 2006

Приглашение на пятую Международнаю научно-практическую конференцию

Приглашаем на пятую Международную научно-практическую конференцию “Опыт преодоления последствий Чернобыльской катастрофы в сельском и лесном хозяйстве - 20 лет спустя после аварии на ЧАЭС” которая будет проходить 18-20 мая 2006 года

Приглашение в формате PDF. (172 Кб)

Предварительный просмотр

 Відбувся цільовий навчально-методичний семінар

 31 листопада 2005

В Державному агроекологічному університеті протягом з 14 по 19 листопада 2005 року відбувся цільовий навчально-методичний семінар керівників навчальних закладів післядипломної освіти на тему: „Удосконалення змісту, форм і методів підвищення кваліфікації кадрів АПК у контексті європейської інтеграції.” На семінар було запрошено 44 чоловіка.

Перед слухачами з доповідями виступили:

Крім аудиторних занять для слухачів було організовано виїзне навчання в Філії інституту післядипломної освіти Державного агроекологічного університету - кращі господарства приватну агрофірму "Єрчики" і приватне сільськогосподарське підприємство "Саверці" Попільнянського району, Житомирської області.
На цих заняттях представили свою виробничу базу та виступили, Герой України Дідківський Володимир Олександрович та голова ПСП "Саверці" Бойчук Анатолій Кузьмич.

Слухачі семінару обмінялись досвідом роботи та прийняли рекомендації по покращенню підвищення кваліфікації працівників АПК.

 Вийшли з друку монографії, підручники, навчальні посібники

 8 листопада 2005

Навчальний посібник “Сільськогосподарська радіобіологія” – УДК 57.043: 63.37.022, обсяг 29,5 ум. друк. арк., автори І.М. Гудков, М.М. Віннічук.
Посібник рекомендується для студентів аграрних вищих навчальних закладів ІІ-IV рівнів акредитації

Монографія “Досвід подолання наслідків Чорнобильської катастрофи (сільське та лісове господарство)” – УДК 631.504.062 + 631.582.631.8, обсяг 23 обл. - вид. арк., автори П.П. Надточій, А.С. Малиновський, А.О. Можар, М.М. Лазарєв, В.О. Кашпаров, А.І. Мельник.
Рекомендується для працівників радіологічних служб, наукових працівників, студентів і широкого загалу читачів.

Детальніше...

 Рішення міжнародної наукової конференції "Екологія: проблеми адаптивно-ландшафтного землеробства"

 29 липня 2005

У міжнародній науковій конференції прийняло участь понад 90 науковців з усіх адміністративних областей України та автономної республіки Крим, а також з країн ближнього зарубіжжя. За результатами роботи конференції випущено збірник доповідей обсягом 34 друкованих аркушів.

Конференція відмічає, що реформування земельних відносин та створення нових форм господарювання відбувається на фоні посилення деградаційних процесів у навколишньому природному середовищі і, в першу чергу, в ґрунтовому покриві. Виникла необхідність в удосконаленні існуючих і розробці нових енергозберігаючих систем землеробства, які сприятимуть підвищенню родючості ґрунтів, забезпечуватимуть ефективне використання та охорону земельних ресурсів. Виходячи з сучасної еколого-економічної ситуації, основна увага повинна бути приділена найбільш доступним та ефективним заходам, що не потребують значних капітальних затрат.

Читати повністю...