Архів новин за 2010 рік

 Університет влітку: затишшя

 11 грудня 2010

Дивитись усі фотографії цієї галереї...

 Одна мить зі студентського життя (технологічний факультет)

 8 грудня 2010

Дивитись усі фотографії цієї галереї...

 Оновлено правила прийому до ЖНАЕУ

 03 грудня 2010

З новими правилами прийому до Житомирського національного агроекологічного університету Ви можете ознайомитись на нашому сайті

 Всеукраїнська науково-практична конференція

 16 листопада 2010

Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 40-річчю економічного факультету

"ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ТА ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗВИТКУ АПК УКРАЇНИ: ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ"

25-26 листопада 2010 року
м. Житомир

 Вдалий приклад для наслідування

 03 листопада 2010
Ювілейна перемога команди агрономічного факультету з шахів

02-03 листопада 2010 на VII Спартакіаді "Здоров'я" команда агрономічного факультету продемонструвала майстерність гри в шахи здобувши перемогу. Ця перемога принесл перше місце факультету у спартакіаді.

Протягом 15 років команда є непереможною серед факультетів ЖНАЕУ.

Конференція "Вода: проблеми та шляхи вирішення"

15 жовтня 2010

Третя науково-практична конференція "Вода: проблеми та шляхи вирішення" проводиться за рішенням оргкомітету 21-22 грудня 2010 року.

 Запрошуємо на День відкритих дверей

  29 вересня 2010

Шановний абітурієнте!

Запрошуємо Вас на День відкритих дверей ЖНАЕУ, який відбудеться
16 жовтня 2010 року об 1100 год. у актовій залі університету.

Ви матимете унікальну можливість:

- зустрітися з ректоратом університету;
- ознайомитись із системою навчання, факультетами та спеціальностями;
- відвідати музеї та спорткомплекси університету.

При університеті організовуються підготовчі курси для випускників загальноосвітніх шкіл (після закінчення навчання за результатами підсумкової атестації слухачі додатково отримують до 20 балів.
Тел. 22-58-09).

Додаткову інформацію можна отримати за адресою:
м. Житомир, бульвар Старий, 7. Тел. (04122) 37-46-84

 Вітаємо Шевчика Олександра

 22 вересня 2010

17-18 вересня 2010 року у м. Севастополі відбувся ІV Міжнародний турнір з боротьби самбо "Меморіал героїв Севастополя", в якому, приймали участь найкращі борці молодіжної збірної команд України, Росії, Білорусії. Студент факультету механізації сільського господарства Шевчик Олександр, подолавши у супер ваговій категорії +100 кг п'ятьох суперників, посів почесне ІІ місце.

Адміністрація, співробітники кафедри фізичного виховання та студенти нашого університету бажаємо йому успіхів на спортивній ниві.

 Вітаємо Юлію Сапунову з перемогою на етапі Кубка світу

  22 вересня 2010

Юлія Сапунова здобула перемогу на етапі Кубка світу з тріатлону в угорському місті Тісоуйварош.

Адміністрація ЖНАЕУ, співробітники кафедри фізичного виховання та студенти нашого університету приєднуються до привітань Президента України та бажають їй успіхів на Олімпійській ниві 2012 року в Лондоні.

 Вітаємо майстриню із почесним званням

 14 вересня 2010

У вересні святкує свій «надцятий» День народження доцент кафедри загальної екології Тетяна Миколаъвна Коткова. Майже все життя Тетяни Миколаївни пов'язане із нашим ВНЗ, тому її біографія тісно переплелась з його історією.

У 1989 році Тетяна, закінчивши Верхівнянський с.-г. технікум поступила на агрофак Житомирського сільськогосподарського інституту. Далі, після нетривалої роботи на виробництві, поступила в аспірантуру Державної агроекологічної академії України (1994). На кафедрі загальної екології Державного екологічного університету працювала з 2001 року асистентом, дисертацію захистила у 2004, старшим викладачем стала у 2005, а звання доцента кафедри загальної екології ЖНАЕУ отримала у 2006 році. Навіть заміж Тетяна Василівна вийшла теж у нас: її чоловік працює на іншій кафедрі екологічного факультету.

Студенти люблять, а колеги цінують Т.М.Коткову за доброзичливість, відкритість, ініціативність, творчий підхід до справи. Вона охоче бере участь у багатьох факультетських і університетських заходах, а крім того, й особисто – у конкурсах, фестивалях, виставках. Про її захоплення вишивкою, нагородження грамотами і дипломами неодноразово писала преса, повідомляло телебачення.

У цей день народження Тетяні Миколаївні є що святкувати: нещодавно їй присвоєно звання Майстра народної творчості з класичної вишивки. Деканат екологічного факультету щиро вітає майстриню із почесним званням:

В свої вишиванки Ви душу вкладайте,
До них візерунки новії складайте;
Парфумів краплинами не поливайте,-
А шарму жіночого трохи додайте.
З усмішкою примхи життєві сприймайте
І від деканату вітання приймайте!

Олексій Козловський

 Дипломанти ІХ фестивалю авторської пісні

 07 вересня 2010

Олена Ільків та Андрій Ремез – дипломанти ІХ фестивалю авторської пісні.

Щороку наприкінці липня – на початку серпня на березі річки Тетерів, поблизу села Денеші проходить фестиваль авторської (бардівської) пісні біля багаття «Мі-Сі-Соль». Протягом 2-3 днів бринять гітарні струни, лунають звуки інших музичних інструментів, линуть пісні знаних бардів та аматорів-початківців.
Далі...

 Інтерактивний доступ до рейтингового списку абітурієнтів

 29 липня 2010

Додано інтерактивний доступ до робочого рейтингового списку абітурієнтів, які вступають до Житомирського національного агроекологічного університету.
Прийміть до уваги, що дані синхронізуються із сервером Інформаційної системи "Конкурс" щовечора,
тому між сеансами синхронізації поточні дані локальної бази даних та інформація ІС "Конкурс" можуть суттєво відрізнятися.

 Інформаційна система "Конкурс"

 29 липня 2010

Рейтинговий список абітурієнтів, які вступають до Житомирського національного агроекологічного університету можна знайти на сайті http://vstup.info

 Олімпіада з ветеринарної медицини

 06 липня 2010

Три роки поспіль Всеукраїнська олімпіада з ветеринарної медицини проходить у місті Біла Церква. Цього року на змагання, окрім представників 12 факультетів ветеринарної медицини з України, прибули також команди з Росії (Москва, Белгород, Оренбург) та Білорусії (Вітебск).
З 18 травня 2010 року, впродовж троьох днів, більше 50-ти студентів випускних курсів мірялися своїми практичними навичками і теоретичними знаннями з таких предметів як ветеринарно-санітарна експертиза, патологічна анатомія, акушерство, епізоотологія, паразитологія, терапія та хірургія. Далі...

 Лабораторія токсикології та фармакології

 24 червня 2010

У системі освіти фармакологія є єдиною дисципліною, яка зв'язує фармацевтичні і загально біологічні науки з практичною медициною. Фармакологічні знання є важливою необхідністю для ветеринарного спеціаліста, адже вся його діяльність пов'язана з лікарськими засобами. Далі...

 Всеукраїнська олімпіада з біології

 24 червня 2010

У Дніпропетровську пройшла Всеукраїнська олімпіада з біології серед сільськогосподарських вищих навчальних закладів, учасниками якої стали студенти 3 курсу факультету ветеринарної медицини Житомирського Національного агроекологічного університету. Далі...

 Органічне сільське господарство в Україні

 23 червня 2010

Науково-практичний семінар «Органічне сільське господарство в Україні»

3 червня 2010 р. за інформаційної та організаційної підтримки Житомирського національного агроекологічного університету, Головного управління агропромислового розвитку Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирського державного центру науково-технічної і економічної інформації, ТОВ «Альтернативні Технології Плюс» було проведено науково-практичний семінар, присвячений актуальним питанням виробництва органічної сільськогосподарської продукції.

Мета проведення семінару: інформування сільськогосподарських товаровиробників щодо технологій виробництва органічної сільськогосподарської продукції та процедури її сертифікації.

До участі у науково-практичному семінарі запрошено керівників фермерських та сільськогосподарських господарств, представників організацій, що здійснюють сертифікацію органічної продукції та компаній, що спеціалізуються на поставках біодобрив.

Під час семінару висвітлювались три змістовних блоки питань:

1. Технологічні особливості ведення органічного сільського господарства.

2. Процедура сертифікації органічної продукції.

3. Організаційне та фінансове забезпечення запровадження органічного сільського господарства.

 Програма VIІІ делегатського з'їзду ґрунтознавців та агрохіміків України

 23 червня 2010

Українське товариство ґрунтознавців та агрохіміків
Житомирське відділення Українського товариства ґрунтознавців та агрохіміків
Національний науковий центр
"Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського"
Житомирський національний агроекологічний університет

ПРОГРАМА
VIІІ делегатського з'їзду ґрунтознавців
та агрохіміків України

м. Житомир, 5–9 липня 2010 р.

Харків–Житомир, 2010

 Прес-реліз науково-практичного семінару

 09 червня 2010

«Альтернативні джерела енергії у сільському господарстві України»

27 травня 2010р. за інформаційної та організаційної підтримки Житомирського національного агроекологічного університету, Головного управління агропромислового розвитку Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирського державного центру науково-технічної і економічної інформації, ТОВ «Альтернативні Технології Плюс» було проведено науково-практичний семінар, присвячений актуальним питанням виробництва біомаси енергетичних культур та використання біопалива у сільському господарстві України.

Мета проведення семінару: інформування сільськогосподарських товаровиробників щодо сучасних технологій вирощування культур, що можуть використовуватися у якості сировини для біопалива,;, та техніко-економічних характеристик обладнання для виробництва біопалива.

У науково-практичному семінарі брали участь керівники фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств, представники компаній, що спеціалізуються на поставках устаткування для виробництва біопалива, провідні науковці, що досліджують проблеми біоенергетики.

Формат проведення семінару охоплював чотири змістовних блоки:

1. Технологічні особливості вирощування трав'янистих енергетичних культур (міскантус гігантеус).

2. Технологічні особливості вирощування олійних енергетичних культур.

3. Технологічні та економічні аспекти утилізації біомаси.

4. Організаційне та фінансове забезпечення запровадження альтернативних джерел енергії у сільському господарстві.

 Всеукраїнська олімпіада із напряму "Зооінженерія"

 27 травня 2010

Вітаємо учасників II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади із напряму "Зооінженерія", яка відбулася 19-21 травня 2010 року в Дніпропетровському аграрному університеті за зайняте III командне місце в загальному заліку серед аграрних ВУЗів України;

1. Кочура-Ященка Олександра Анатолійовича

2. Рибій Наталію Вікторівну

Також висловлюємо велику подяку викладачам, які підготували переможців.

Наші найкращі вітання!

Спасибі! Так тримати, є у нас, з кого брати приклад!

Деканат технологічного факультету,

 4 червня День технологічного факультету

 26 травня 2010

У програмі:

- привітання студентів, викладачів та співробітників факультету;
- підведення підсумків;
- концертна програма;
- зустріч випускників (1985, 1990, 1995, 2000 та 2005 років випуску);
- виступ команди КВН;
- виставка навчально-методичної літератури.

Початок урочистостей о 12 годині за адресою:
м.Житомир, вул. Корольова 39, технологічний факультет (зупинка трамвая: Ботанічний сад).

Запрошуємо всіх бажаючих.

 28 травня День екологічного факультету

 20 травня 2010

У програмі:

- привітання студентів, викладачів та співробітників факультету;
- підведення підсумків;
- концертна програма;
- зустріч випускників (2005 та 2000 років випуску);
- виступ команди КВН;
- відеофільми та слайд-шоу медіа-студії "Сьоме небо";
- виставка навчально-методичної літератури.

Початок урочистостей о 12 годині в актовій залі ЖНАЕУ

 Наука. Молодь. Екологія – 2010

 19 травня 2010

На сайті екологічного факультету розміщена програма VІ науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Наука. Молодь. Екологія – 2010».

 День перемоги

 9 травня 2010

Весна буяє пишним квітом,
Є в травні радісний і світлий день –
Медалей, нагород воєнних розмаїття,
Плин вражень, спогадів, пісень…

День Перемоги, 65 років відділяє нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи Великої вітчизняної війни. Час не владний над безсмертним подвигом переможців, які відстояли свободу нашої батьківщини.

 Відбувся фестиваль команд КВК

 14 травня 2010

28 квітня 2010 р.в Житомирському національному агроекологічному університеті відбувся фестиваль команд КВК. Після тривалої перерви економічний факультет представив нову команду факультету «ТАК ЛУЧШЕ!».

Команда КВК економічного факультету складається із студентів першого, другого курсу. Наш склад: Васильєв Максим, сестрички - Подолянчуки Діна і Людмила, Гусак Лариса. Капітан команди – Курляндчик Дмитро. Не дивлячись на хвилювання команда справилась із представленням. Так тримати!!! Молодці!!!

Хто завзятий веселун, приєднуйся до нас!!! Ми чекаємо, можливо саме на тебе.

  Розпочато заходи щодо ліцензування діяльності

 14 травня 2010

Житомирський національний агроекологічний університет повідомляє, що у навчальному  закладі розпочато заходи щодо ліцензування діяльності з надання освітніх послуг, пов'язаних з підготовкою трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва обсягом 75 осіб на факультеті механізації сільського господарства.

Декан  факультету механізації сільського господарства Романишин О.Ю.

 Розпочато заходи щодо ліцензування діяльності

 14 травня 2010

Житомирський національний агроекологічний університет повідомляє, що у навчальному закладі розпочато заходи щодо ліцензування діяльності з надання освітніх послуг, пов'язаних з підготовкою магістрів обсягом 25 осіб по кожній спеціальності із напрямів 0501 «Економіка і підприємництво» спеціальностей 8.050107 «Економіка підприємства» та 8.050104 «Фінанси» з терміном навчання 1 рік, 1304 «Лісове і садово-паркове господарство» спеціальності 8.130401 «Лісове господарство» з терміном навчання 1 рік 6 місяців; збільшення ліцензованого обсягу прийому за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр напряму підготовки 1304 «Лісове і садово-паркове господарство» обсягом 100 осіб; проведення акредитації з перепідготовки спеціалістів спеціальності 7.050201 «Менеджмент організацій.

Керівник НМВ                                    І.П.Слюсаренко

 Екологічні акції "Україна – наш дім. Збережемо його!"

 30 квітня 2010

Низка екологічних акцій проведена студентами екологічного факультету у квітні 2010 року під гаслом: "Україна – наш дім. Збережемо його!"

Щороку навесні студенти екологічного факультету беруть участь у проведенні екологічних акцій з метою поліпшення естетичного та санітарного стану скверів та місць відпочинку населення у Житомирі та на околицях міста. Упорядкування та благоустрій Старого бульвару, ЦПКіВ ім. Ю. А. Гагаріна, гідропарку, ботанічного саду ЖНАЕУ, посадка дерев і кущів, ліквідація стихійних сміттєзвалищ у зелених зонах, розчистка берегів р. Тетерів та її приток та інші заходи давно стали звичними, систематичними, а не одноразовими, що регулярно проводяться протягом усього року, а не лише навесні та восени. При цьому студенти факультету не лише беруть участь в упорядкуванні "закріплених територій", а свідомо обирають собі об'єкти для упорядкування і благоустрою, проводять інформаційно-просвітницькі заходи з метою підвищення екологічної свідомості населення, співробітництві з громадськими, природоохоронними, молодіжними та іншими організаціями, які небайдужі до стану довкілля.

Ось і цього року протягом квітня студенти – екологи та правознавці – провели цілу низку заходів з цією метою: Далі...

 РАЗОМ ЗА ЧИСТЕ МІСТО!

 23 квітня 2010

День довкілля відзначається в Україні щорічно третьої суботи квітня з 1998 року. згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98. Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об'єктів, поширення екологічних знань. Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом Дня довкілля. Далі...

 До дня самоврядування екологічного факультету

 20 квітня 2010

Шановне студентство та співробітники університету!
Представляємо Вашій увазі спеціальний випуск газети до дня самоврядування екологічного факультету. В цьому випуску ми поділимося з Вами яскравими враженнями, які запам'яталися нам починаючи з перших днів, як ми переступили поріг цього університету!

Мета нашої діяльності – це зміна відношення людини до Природи, навчити інших як гармонійно співіснувати, при цьому не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Не дарма ж ми, обираючи свій життєвий шлях, вибрали професію ЕКОЛОГІВ! Ми – екологи і ми цим пишаємося! Далі...

 Вітаємо команду КВК «Ж И Т О М И Р»

 12 квітня 2010

Команду КВК «Ж И Т О М И Р»
Житомирського національного агроекологічного університету –
лауреата ІІ туру ліги КВК
вищих навчальних закладів Мінагрополітики України,
який відбувся 1-3 березня у м. Львів –
у складі: Фурман Тетяни (екологічний факультет),
Пархомець Тетяни (екологічний факультет),
Салімонович Світлани (екологічний факультет),
Баші Сергія (екологічний факультет),
Фарботи Дмитра (екологічний факультет),
Дем'янчука Ігоря (факультет механізації),
Колесника Ярослава (факультет механізації),
які вибороли право виступати у фіналі чемпіонату Асоціації КВК України

Профком студентів ЖНАЕУ

 Відродження брейн-рингу

 12 квітня 2010

18 березня 2010 року в актовій залі Житомирського національного агроекологічного університету був проведений відкритий турнір з брейн-рингу серед вищих навчальних закладів міста Житомира, студенти яких вивчають навчальну дисципліну «Правознавство». У ньому взяли участь команди: ЖНАЕУ, ЖДУ ім. І.Франка, Університету сучасних знань, Житомирського комерційного технікуму, Житомирського кооперативного технікуму бізнесу та команда «Збірна юристів», до складу якої увійшли представники всіх перелічених навчальних закладів.

 Студентське самоврядування в дії

 12 квітня 2010

25 березня 2010 року на екологічному факультеті відбувся «День самоврядування».

 Всеукраїнська науково-практична конференція

 09 квітня 2010

У Житомирському національному агроекологічному університеті 25–27 березня 2010 р. відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток агробізнесу в Україні: проблеми, пріоритети, перспективи», присвячена 10-річчю створення факультету аграрного менеджменту. Програма заходу була насичена актуальними та змістовними виступами провідних науковців вищих навчальних закладів з різних регіонів країни.Детальніше...

 Відкрито новий напрям підготовки "Геодезія, картографія та землеустрій"

 08 квітня 2010

У Житомирському національному агроекологічному університеті відкрито напрям підготовки "Геодезія, картографія та землеустрій".

На вступні іспити абітурієнти подають сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з наступних навчальних предметів:

• Українська мова і література.
• Математика – профілюючий.
• Біологія, або хімія, або фізика, або іноземна мова, або географія, або історія України – непрофілюючий.

Документи приймаються з 15 липня по 31 липня 2010 року.

Приймальна комісія

 Шоста міжфакультетська науково-практична конференція молодих вчених

 17 березня 2010

"ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ РЕГІОНАЛЬНОГО АПК"

14 травня 2010 року

 VI науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених

 05 березня 2010

26-28 травня 2010 року відбудеться VI науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Наука. Молодь. Екологія – 2010».

Останній термін прийому тез доповідей – 30 квітня 2010 року.

Детальна інформація знаходиться в розділі Екологічний факультет на сайті Житомирського національного агроекологічного університету.

 Час проведення конференції ЗМІНЕНО!

 04 березня 2010

Час проведення Конференції "Екологія: вчені у вирішенні проблем науки, освіти і практики" ЗМІНЕНО!

Друга міжнародна науково-практична конференція "Екологія: вчені у вирішенні проблем науки, освіти і практики" відбудеться 25-26 БЕРЕЗНЯ 2010 РОКУ. Реєстрація учасників конференції – з 830 до 950 25.03.2010 р. в актовій залі ЖНАЕУ. Початок роботи – 1000 25.03.2010 р.

Програма конференції буде розіслана учасникам конференції 4-5 березня 2010 року з розрахунку: одна доповідь - один екземпляр програми (надсилається першому в списку авторів). Збірник тез доповідей буде видаватись учасникам під час роботи конференції.

Також нагадуємо, що доповіді, які не доповідались на конференції, можуть бути не опубліковані в збірнику доповідей конференції!

З повагою, секретар конференції Шульга І.В.

 Оновлено сертифікати безпеки SSL

 28 лютого 2010

Для підключення до поштового серверу університету необхідно завантажити та встановити новий електронний сертифікат безпеки (для встановлення натисніть на посилання, далі натисніть кнопку "Открыть". Після завантаження та відкриття сертифікату встановіть його за допомогою Мастера імпорту сертифікатів натиснувши кнопку "Установить сертификат...").

 Список авторів тез

 10 лютого 2010

Список авторів, тези доповідей яких на другу міжнародну науково-практичну конференцію "Екологія: вчені у вирішенні проблем науки, освіти і практики" прийнято до друку станом на 9.02.2010 року. Далі...

 Спортивне свято

 06 січня 2010

21 грудня у спортивному комплексі ЖНАЕУ відбулось спортивне свято. Це уже стало традицією, наприкінці року підводити підсумки спортивної роботи в університеті. Цього року спортивне свято виявилось особливим. Минає 55 років з часу заснування кафедри фізичного виховання.  Далі...