Новини університету

 Змінено офіційну електронну адресу ЖНАЕУ

 

З 1 лютого офіційна електронна адреса ЖНАЕУ ecos@znau.edu.ua.

 ПОДЯКА СТУДЕНТАМ ТА ВИКЛАДАЧАМ ЕКОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

 28 грудня 2012

Наказом ректора університету від 21 грудня 2012 р. №583к за активну участь в культурному та громадському житті університету, відродженні народних традицій, участь у театралізованій виставі «Великі Андріївські вечорниці» оголошено подяку
співробітникам університету:
БОРИСЮКУ Борису Васильовичу –декану екологічного факультету;
БОРДЮГ Наталії Сергіївні – заступнику з виховної роботи декана екологічного факультету;
КОТКОВІЙ Тетяні Миколаївні – доценту кафедри загальної екології;
ЧИНАРЬОВІЙ Валентині Василівні – керівнику художньому.
студентам екологічного факультету:
1 курс
Вовченко Анастасії
Клопотовській Валентині
2 курс
Клочко Вікторії
Когуту Володимиру
Минайлюку Віталію
Манько Сергію
Орехівській Лілії
Стратович Тетяні
3 курс
Криволапчуку Олександру
Герасимчук Лілії
Лопатюку Олександру
4 курс
Нікіфоровій Аліні
Павлюк Марині
Малиновському Дмитру
Парфенюку Сергію
Сологубу Олександру

 СТВОРЕНО ПОЛІСЬКИЙ ЦЕНТР ЕКОЛОГО-ЕНЕРГЕТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

 28 грудня 2012

На виконання рішення Вченої ради Житомирського національного агроекологічного університету від 26 грудня 2012 р. та з метою забезпечення ефективної реалізації на території Полісся України завдань, визначених Законом України «Про пріоритетні напрями інноваційної діяльності в Україні», Державною цільовою економічною програмою енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки, Державною цільовою економічною програмою «Створення в Україні інноваційної інфраструктури» на 2009-2013 роки, Регіональною програмою підвищення енергоефективності на 2010-2014 роки та Концепцією реалізації державної політики у сфері розвитку діяльності в окремих зонах радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи наказом ректора у структурі Житомирського національного агроекологічного університету створено Поліський центр еколого-енергетичних технологій.  Детальніше...

 Оголошення

 27 грудня 2012

Студентка ІІІ курсу факультету економіки та менеджменту Аліна Козьма брала участь у V Волинській Міжнародній історико-краєзнавчій конференції (м. Житомир, 9 листопада 2012 р.), де виступила з доповіддю «Структура економіки міста середньовічної Русі» (науковий керівник - к.і.н., доц. Мельничук І.А.). Оргкомітет конференції визнав доповідь Аліни Козьми фаховою і змістовною та відзначив її як одну з 4-х найкращих.

Аліна Козьма є відмінницею навчання, старостою групи та учасницею наукового студентського гуртка з історії та політології. Бере активну участь в науковій та навчальній роботі факультету. Враховуючи заслуги, студентка нагороджена похвальною грамотою від деканату факультету економіки та менеджменту.

 Привітання!!!

 27 грудня 2012

 Університет отримав міжнародний сертифікат з органічного виробництва

 26 грудня 2012

У грудні 2012 року закінчено процес сертифікації дослідного поля університету сертифікаційною компанією Сontrol Union Certification, що відкриває широкі можливості для адаптації передових світових технологій в даній галузі. Сертифікат підтверджує проведення інспекції, виробничих одиниць та продукції Житомирського національного агроекологічного університету та визнає їх такими, що відповідають стандартам ЄС в сфері органічного виробництва, зокрема Постановам (ЄС) №834/2007, №889/2008 з регулювання процесу органічного виробництва сільськогосподарської продукції та індикаторів, які характеризують сільськогосподарську продукцію та харчові продукти.
Certificate of Organic Production
Сертифікат переклад.

 Хімічні аспекти екології

 25 грудня 2012

18 грудня 2012 року відбулася V міжфакультетська науково-пізнавальна конференція викладачів та студентів кафедри хімії ЖНАЕУ на тему: «Хімічні аспекти екології».   Детальніше...

 Про проведення науково-практичних конференцій науково-педагогічних працівників університету за результатами НДДКР

 25 грудня 2012

На виконання рішення Вченої ради Житомирського національного агроекологічного університету від 25 січня 2012 р. (протокол №6) та з метою активізації науково-дослідної та інноваційної діяльності в університеті, посилення контролю за ефективністю проведення науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт.  Детальніше...

 Про заходи щодо посилення присутності університету в інформаційному полі

 24 грудня 2012

З метою забезпечення ефективного інформаційного супроводу діяльності університету, формування через засоби масової інформації його позитивного іміджу, активізації на цій основі профорієнтаційної роботи. Детальніше...

 Перемога у правовому турнірі

 21 грудня 2012

13 грудня на базі Головного управління юстиції в Житомирській області та за сприяння координаційної ради молодих юристів було проведено правовий турнір серед вищих навчальних закладів Житомира, що здійснюють підготовку юристів.

Турнір нагадував собою наукову дискусію і вимагав ґрунтовної підготовки учасників до заздалегідь заданої тематики. Під час змагання учасник міг бути доповідачем, рецензентом, опонентом з певного питання. Турнір пройшов жваво, студенти не тільки підвищили рівень правових знань, а й отримали досвід наукових дискусій.

Переможцем турніру стала команда спеціальності «Правознавство» ЖНАЕУ — «Аргумент». Вітаємо викладачів та студентів із заслуженою перемогою, бажаємо успіхів та перемог у майбутньому!

 Всеукраїнська науково-практична конференція «Права людини: історія і сьогодення»

 20 грудня 2012

У зв'язку із проведенням тижня права в Україні 6 грудня 2012 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Права людини: історія і сьогодення». Організатори конференції: Житомирський державний університет імені Івана Франка, Житомирський національний агроекологічний університет, Головне управління юстиції у Житомирській області, кафедра історії України Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Наш університет гідно представили викладачі та студенти кафедри правознавства, їх наукові доповіді були присвячені актуальним проблемам забезпечення прав людини і громадянина в Україні та боротьбі з корупцією. Серед учасників конференції були кандидати юридичних наук: О.Б. Німко, Н.В. Бондарчук, Л.П. Василенко, Р.Д. Ляшенко, І.І. Заблодська. Варто відзначити доповіді таких студентів: М. Власюк, Я. Ковальської, Т. Лісовик, К. Бутрик, А. Буряченка, Н. Волкович, Л. Орехівської, І.Грабовської, О. Данілова.

  День відкритих дверей!

 10 грудня 2012


ЖИТОМИРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

проводить День відкритих дверей 22 грудня 2012 року для випускників загальноосвітніх шкіл, коледжів, технікумів із тренувальним тестуванням з української мови, біології, математики та історії України. Початок – об 11 годині у актовій залі університету.

Телефон для довідок 37−46−84

 Привітання!!!

 26 листопада 2012

 Всеукраїнський правовий VIPـтурнір

 21 листопада 2012

16 листопада 2012 року у м. Києві відбувся Всеукраїнський правовий VIPـтурнір, приурочений до Всеукраїнського тижня права. Основна мета проведення заходу – розвиток правової культури студентської молоді, виховання поваги до права в Україні, підвищення рівня правових знань та уміння застосовувати їх на практиці.

До участі у VIPـтурнірі були запрошені команди студентів 3-5 курсів з провідних ВНЗ України. За гарною традицією Житомирщину представляли студенти-правовики Житомирського національного агроекологічного університету – команда «WIKIPEDIA», участь якої стала можлива за підтримки нашої alma-mater в особі ректора університету, професора В.М. Микитюка.
Незважаючи на високу досвідченість суперників наші третьокурсники (Приходько О., Лісовик Т., Сорока С., Власюк М., Ковальська Я.) гідно представили університет та отримали перемогу в принциповому поєдинку з командою м. Запоріжжя. Команда та всі її учасники нагороджені почесними грамотами, а набутий досвід стане у нагоді для отримання перемог у майбутньому.

Зав.кафедри правознавства Німко О.Б.

 Футбольний фан

 12 листопада 2012

У той час, коли футбольні «фани» уважно стежили за подіями європейської першості з футболу, що проходила у містах України та Польщі, у декого з них іноді здавали нерви, а окремі, найбільш схильні до сентиментальних проявів, взагалі «сходили з розуму». Чи так воно було насправді, чи й не зовсім, однак саме молодий житомирянин вже за кілька днів після старту чемпіонату відзначився листом оригінального змісту, який він надіслав на електронну адресу посольства Республіки Польща в Україні.  Детальніше...

 Зустріч з представниками ТОВ СП «Нібулон»

 12 листопада 2012

8 листопада 2012 року відбулася зустріч викладачів та студентів Житомирського національного агроекологічного факультету з представниками ТОВ СП «Нібулон».

У ході зустрічі регіональний представник Дяченко Валерій Григорович зупинився на основних принципах кадрової політики підприємства.

У зв`язку з тим, що ТОВ СП «НІБУЛОН» – потужне сільськогосподарське підприємство і його виробничі підрозділи розташовані в різних регіонах України, основна увага приділяється підбору кадрів для роботи у філіях. Детальніше...

 Програма Міжнародного інституту управління Галілеї (Ізраїль)

 9 листопада 2012

Міжнародний інститут управління Галілеї, що знаходиться в північній частині Ізраїлю, є лідируючим міжнародним навчальним закладом, що займається підвищенням кваліфікації спеціалістів, запрошує взяти участь в одній із нижчезазначених навчальних програм:
1. Управління водними та зерновими ресурсами.
2. Агробізнес, переробка і комерціалізація рослинницької продукції.
3. Тваринництво: технологія управління фермерським господарством.
4. Менеджмент рибного господарства: інтенсивне вирощування риби.

В рамках цих програм навчання буде проходити з 24.04.2013 до 08.05.2013. Програма включатиме в себе теоретичну і практичну частину і складатиметься з лекцій, семінарів та ознайомлювальних поїздок. Навчання платне, але є лімітована кількість стипендій (які не включають в себе плату за проживання та авіапереліт). Щоб отримати більше інформації, а також для реєстрації заявки на стипендію, будь ласка перейдіть на сайт www.galilcol.ac.il .

ЗАНЯТТЯ ВЕДУТЬСЯ ТІЛЬКИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ!!!

 Поліський навчально-практичний центр розвитку сільських територій

 2 листопада 2012

З метою подальшого посилення роботи щодо стимулювання розвитку сільських територій області у жовтні поточного року в структурі Житомирського національного агроекологічного університету створено Поліський навчально-практичний центр розвитку сільських територій, метою діяльності якого: створення необхідних умов для забезпечення науково-практичної діяльності щодо стимулювання розвитку сільських територій в зоні Полісся на основі широкого впровадження досягнень сучасної науки, техніки, передового досвіду; забезпечення навчання та консультування працівників органів місцевого самоврядування, аграрних товаровиробників, суб’єктів інших сфер господарювання в сільській місцевості з питань розвитку економічного сектора територіальної громади; обґрунтування напрямів модернізації та розвитку несільськогосподарських видів діяльності в сільській місцевості на основі використання місцевої ресурсної бази; забезпечення доступу продукції, виробленої в особистих селянських господарствах, до інфраструктури аграрного ринку шляхом підтримки розвитку кооперації; сприяння створенню сприятливих умов для розвитку приватної ініціативи та підприємництва як основного механізму підвищення рівня життя мешканців громади.

 Науково-практичні семінари для підприємців

 2 листопада 2012

Протягом липня–листопада 2012 р. у рамках виконання заходів Комплексної програми підтримки малого підприємництва в усіх районах Житомирської області громадською організацією «Сільськогосподарська дорадча служба ЖНАЕУ» проводяться науково-практичні семінари для підприємців та бажаючих займатися підприємницькою діяльністю. Виконавцями проекту є група науковців університету під керівництвом д.е.н., проректора з наукової роботи та інноваційного розвитку Скидана О.В. Детальніше…

 Ювілей факультету ветеринарної медицини ЖНАЕУ

 22 жовтня 2012

Восени 2012 р. своє 25-річчя відсвяткував факультет ветеринарної медицини ЖНАЕУ. До цієї, без перебільшення, визначної дати була підготовлена ювілейна міжнародна науково-практична конференція «Сучасні екологічні аспекти ветеринарної медицини». Детальніше…

 Перебування делегації ЖНАЕУ у Японії

 18 жовтня 2012

З 03.10 по 08.10. 2012 року делегація університету перебувала в Медичному університеті Доккьо (Японія). Візит відбувся за запрошенням ректора університету Доккьо К. Іннаба.

Мета запрошення – підведення підсумків науково-творчого співробітництва між двома університетами в галузі радіоекології і радіаційної медицини та обговорення перспектив подальшої співпраці з проблем мінімізації наслідків аварії на ЧАЕС та Фукусімі–1.

Під час візиту ознайомилися з організацією наукової та навчальної діяльності Медичного університету Доккьо. Детальніше…

 Свято квітів

 12 жовтня 2012

5 жовтня відбулося традиційне свято квітів у ЖНАЕУ. Від факультету обліку та фінансів було представлено 32 композиції. Активну участь у святі брали студенти першого-четвертого курсів. Переможцями на факультеті стали:

у номінації «Найкрасивіша композиція» –
2 група, 2 курс, «Облік і аудит» (композиція «Подарунок нашому вузу»),
1 група, 2 курс, «Фінанси і кредит» (композиція «Подарунок ЖНАЕУ»);

у номінації «Найоригінальніша» –
2 група, 4 курс, «Облік і аудит» (композиція «Осіння фантазія»);

у номінації «Найскладніша» –
2 група, 3 курс, «Фінанси і кредит» (композиція «Оксамитова осінь»),
1 група, 3 курс, «Облік і аудит» (композиція «Подих осені»);

у номінації «Найкумедніша» –
6 група, 3 курс, «Облік і аудит» (композиція «Дівчина -осінь»),
1 група, 3 курс, «Облік і аудит» (композиція «Сніжний їжачок»);

у номінації «Найбільш влучна відповідь тематиці» –
1 група, 3 курс, «Фінанси та кредит» (композиція «90-ЖНАЕУ – дарунок осені»).

Перше місце на факультеті обліку та фінансів посіли студенти 1 курсу 2 групи напряму підготовки «Фінанси та кредит» (композиція «Веселка мудрості») та студенти 3 курсу, 3 групи напряму підготовки «Облік і аудит» (композиція «Процвітання нашого університету».)

Дякуємо студентам факультету за участь та вітаємо переможців!!!

 ОГОЛОШЕННЯ

 5 жовтня 2012

Набір слухачів на підготовчі курси з числа учнів випускних класів середніх шкіл, студентів коледжів і профтехучилищ. детальніше

 Змінено офіційну електронну пошту ЖНАЕУ

З 1 лютого офіційна електронна пошта ЖНАЕУ ecos@znau.edu.ua.

 Найщиріші вітання ювіляру!

 3 жовтня 2012

27 вересня Житомирський національний агроекологічний університет святкував 90-річчя з дня заснування. Серед багатьох поздоровлень, які надійшли з нагоди цього свята, чи не найзворушливішими, теплими та щирими були вітання студентів, які вирішили провести конкурс плакатів.

З нагоди свята всі факультети підготували плакати, в яких висловили теплі слова вдячності рідній Alma mater, побажання подальшого процвітання на благо Вітчизни, віру в перспективу благородної і вкрай необхідної праці аграріїв.

З листівок-плакатів на нас дивилася залита сонцем щедра українська земля, мальовничі корпуси університету, оздоблені розмаїттям квітів, щасливі власною працею майбутні представники аграрних професій: землероби, механізатори, ветеринари, екологи, обліковці. Власне, всі ті, хто мріє працювати на рідній землі.

Визначити переможців було нелегко, але приємно, оскільки більшість представлених студентських робіт свідчили не лише про щирість побажань, а й потребували творчого натхнення, фантазії, таланту, художнього уміння.

Ми сердечно дякуємо всім учасникам конкурсу і вітаємо переможців:
І місце – ЕП – 12 – 2;
ІІ місце – Ф – 09 – 2;
ІІІ місце – МО – 09 – 2 та О – 12 – 2.

Приз глядацьких симпатій отримав плакат зі зворушливими тваринками, який зробили студенти В – 11 – 2 та В – 11 стн.

Кафедра психології та культурології.

 Нагородження колективу ЖНАЕУ

 28 вересня 2012

 Зустріч з представником агрохолдингу «Укрлендфармінг»

 21 вересня 2012

20 вересня 2012 року в Житомирському національному агроекологічному університеті відбулася зустріч деканів факультетів та студентів-випускників з представником агрохолдингу «Укрлендфармінг».

Група компаній «Укрлендфармінг» є визначним лідером у галузях сільського господарства та харчової промисловості країни.

Захід проводився з метою пошуку варіантів працевлаштування молодих спеціалістів на постійну роботу та проходження студентами виробничої практики.

На зустрічі студенти дізналися про діяльність агрохолдингу, можливість проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування і вимоги, які наразі ставляться перед випускниками.

Студенти заповнили анкети, на підставі яких буде проводитися відбір на заміщення вакантних посад для роботи в агрохолдингу.

Результатом зустрічі залишилися задоволені як роботодавець, так і студенти.

З метою досягнення найефективнішого партнерства між університетом та агрохолдингом «Укрлендфармінг» будуть укладені угоди про проведення практики студентів та співпрацю з університетом.

Презентації:
Презентація компанії

 Привітання!!!

 20 вересня 2012

Колектив технологічного факультету щиро вітає науково-педагогічний склад, співробітників та студентів із 90-річчям від дня заснування Житомирського національного агроекологічного університету. Ви по праву можете пишатися славетними традиціями та історією нашого навчального закладу. За минулі роки наш університет виріс у великий, авторитетний науковий та освітній центр.

Праця усіх, кого доля пов’язала із Житомирським національним агроекологічним університетом, є невід’ємною складовою головних рушійних сил не тільки агропромислового і природоохоронного, а й суспільного розвитку країни. Це повинні пам’ятати і на це орієнтуватися студенти нинішнього покоління та весь колектив. Наразі університет є передовим освітнім і науковим центром, що визначає його важливу роль для нашої держави та її гідного місця на світовій арені.

То ж нехай жодні негаразди не стануть перешкодою у досягненні вагомих здобутків у праці на благо України й українського народу, а спрага до знань і постійний професійний розвиток будуть незмінними супутниками на шляху до нових здобутків та звершень!

Бажаємо всім доброго здоров’я, злагоди в родинах, творчої наснаги й натхнення для реалізації професійного потенціалу, що сприятиме подальшому розвитку нашої Альма-матер і отриманню міжнародної акредитації!

Від щирого серця вітаємо вас з 90-ою річницею нашого університету!

 Зустріч студентів-випускників з представником агрохолдингу «Мрія»

 20 вересня 2012

18 вересня 2012 року в Житомирському національному агроекологічному університеті відбулася зустріч студентів-випускників з представником агрохолдингу «Мрія».

Агрохолдинг «Мрія» – провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі. Детальніше…

 Житомирщина відсвяткувала щорічні «Обжинки»

 18 вересня 2012

15 вересня Житомирщина відзначила найбільше свято урожаю – «Обжинки-2012». Університет представив на виставці, яка проходила у рамках святкування, свої здобутки у вигляді колекцій сортів картоплі, лікарських трав, кормових культур, продукції бджільництва та багато іншого.

На захід завітали голова облдержадміністрації Сергій Рижук, голова обласної ради Йосип Запаловський, житомирський міський голова Володимир Дебой. Почесні гості привітали аграріїв із закінченням збору урожаю. Житомиряни цього дня на «Обжинках» могли придбати будь-що: від борошна та крупи до запашного короваю із нового урожаю, від різних сортів саджанців та насіння до вирощених на полях Житомирщини овочів та фруктів, від необхідних у побуті речей до сучасної великогабаритної сільськогосподарської техніки, а також безліч видів меду, різноманітні вироби із тканини й дерева. Свято також супроводжувалося майстер-класами, конкурсами, подарунками та дегустаціями продукції, народними танцями й співами.

 Програма імені Фулбрайта в Україні

 18 вересня 2012

Шановні коллеги!

 Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні інформує про проведення вебінарів та семінарів для аплікантів на програму Fulbright Scholar Program (останній термін подання анкет – 15 жовтня 2012 року): Детальніше…

 Всеукраїнський чемпіонат зі стратегічного менеджменту

 11 вересня 2012

За підтримки Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту Компанія «Glоbаl Mаnаgеmеnt Challenge Ukraine» протягом вересня – грудня 2012 року організовує Всеукраїнський чемпіонат зі стратегічного менеджменту серед студентів 3–5 курсів вищих навчальних закладів (презентація Проекту в ЖНАЕУ – 26 вересня о 1000, актова зала). Метою даного Проекту є набуття та розвиток у студентів практичних економічних, менеджерських і лідерських навиків, а також навиків підприємництва, командної роботи, ефективних комунікацій, планування та організації бізнес-процесів тощо. Детальніше…

 Вітаємо!!!

 10 вересня 2012

Колектив Житомирського національного агроекологічного університету нагороджено грамотою за І місце в загальноміському конкурсі "Моє квітуче місто" в 2012 році та цінним подарунком.

 

 Урочиста посвята вчорашніх абітурієнтів у студенти Житомирського національного агроекологічного університету

 3 вересня 2012

 Урочиста посвята вчорашніх абітурієнтів у студенти!

 3 вересня 2012

Урочиста посвята вчорашніх абітурієнтів у студенти Житомирського національного агроекологічного університету відбулася 3 вересня на імпровізованій сцені, біля корпусу №1.

Відкрив урочистості з нагоди Дня знань міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк. На святі також були присутні високопоставлені гості, а саме: голова облдержадміністрації Микола Рижук та голова обласної ради Йосип Заполовський.

Присутність на святі керівників області та держави засвідчує важливість розвитку аграрного сектора та підготовки для нього висококваліфікованих кадрів. Міністр наголосив, що сільське господарство – галузь стратегічна і держава буде всіляко підтримувати її.

Голова обласної державної адміністрації зазначив, що студентам ЖНАЕУ є чим пишатися. Адже, це єдиний в області національний університет, єдиний в Україні навчальний заклад екологічного спрямування, та має один із найвищих рейтингів у країні за кількістю заслужених діячів освіти і науки, сільського господарства.

Ректор університету Валерій Микитюк привітав студентів-першокурсників з найважливішою подією в їхньому житті та побажав найкращих студентських років.

Першокурсники, за традицією університету, отримали від почесних гостей символічний студентський квиток, ключ до знань та залікову книжку.

 ОГОЛОШЕННЯ

 20 серпня 2012

Прийом слухачів для здобуття другої вищої освіти на заочну форму навчання на 2012-2013 навчальний рік. До університету приймаються абітурієнти, які мають документ державного зразка про повну вищу освіту, або базову вищу освіту та є студентами ОКР  “Спеціаліст” (“Магістр”). детальніше

 Оновлення сертифікатів ключів безпеки

 15 липня 2012

Введено в дію оновлені сертифікати ключів безпеки у зв'язку із закінченням терміну попередніх. Оновлений корневий сертифікат досяжний для завантаження за посиланням.

 ОГОЛОШЕННЯ

 10 липня 2012

Житомирський національний агроекологічний університет оголошує набір студентів на перший курс заочної форми навчання за напрямом підготовки «Правознавство» ОКР бакалавр.

Строк подачі документів – з 15 липня по 13 серпня.

Довідки за адресою: м. Житомир, бульвар Старий, 7. Тел. 37–46–84.

 ОГОЛОШЕННЯ

 10 липня 2012

Житомирський національний агроекологічний університет оголошує набір студентів на перший курс денної форми навчання за напрямом підготовки «Правознавство» ОКР бакалавр.

Строк подачі документів – з 11 по 31 липня.

Довідки за адресою: м. Житомир, бульвар Старий, 7. Тел. 37–46–84.

 ІІ Міжнародна науково-практична конференція

 6 липня 2012

Запрошення до участі у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми живлення тварин, технології кормів та шляхи їх вирішення», яка відбуться 28–29 листопада 2012 р.

 Стипендіальна програма ім. Х'юберта Хамфрі

 25 червня 2012

Стипендіальна програма ім. Х'юберт Хамфрі пропонує навчання терміном десять місяців без отримання наукового ступеня та надає можливість здобути відповідний професійний досвід у США для кандидатів з України та інших країн - учасниць.
Детальніше…

 Відбулася ХІХ щорічна конференція

 28 травня 2012

23 травня в стінах факультету ветеринарної медицини відбулася XVI щорічна конференція викладачів, аспірантів, магістрів та студентів.

На відкритті конференції виступили декан факультету Ревунець А.С. заступник декана з наукової роботи, доцент Пінський О.В., завідувач кафедри паразитології, ветеринарно-санітарної експертизи та зоогігієни Довгій Ю.Ю.

До участі у секційних засіданнях, присвячених проблемам інфекційної та незаразної патології тварин, було подано 43 теми доповідей наукових робіт, за матеріалами яких буде виданий збірник матеріалів конференції.

Традиційно конференція проходила у дружній, святковій атмосфері, що, однак, не виключало активних дискусій під час обговорення проголошених доповідей..

Приємно відмітити, що з кожним роком зростає кількість учасників, розширюється тематичний перелік наукових доповідей, а до участі залучаються не лише студенти випускних курсів, а навіть першокурсники.

Бажаємо всім учасникам конференції подальших наукових звершень, творчої наснаги, дослідницького азарту, сміливих задумів та їх втілень.

Прес-центр факультету вет. медицини.

 Телестудія ЖНАЕУ презентує

 17 квітня 2012

 Наш ошатний дім

 16 травня 2012

 Кубок України з гирьового спортууу

 10 травня 2012
27-28 квітня в м. Житомир був проведений Кубок України з гирьового спорту пам’яті С.П. Корольова на базі спортивного клубу Житомирського національного агроекологічного університету.

Переможцем став студент агрономічного факультету Панчук Тарас. Бронзовий призер серед жінок – студентка технологічного факультету Загрива Ольга.

Адміністрація університету вітає з вдалим результатом студентів нашого університету та бажає їм подальшого успіху.

 Формування стратегії розвитку аграрного сектора регіону

 8 травня 2012

26 квітня 2012 року в межах розвитку науково-навчальної діяльності студентської молоді, аспірантів, здобувачів та викладачів факультету економіки й менеджменту, а також факультету обліку та фінансів проведено VIII міжфакультетську науково-практичну конференцію молодих вчених.  Детальніше…

 Партнерство заради майбутнього

 28 квітня 2012

Пріоритетним напрямком діяльності Житомирського національного агроекологічного університету завжди було і залишається розширення й зміцнення науково-виробничих зв’язків із передовими, потужними підприємствами аграрної сфери України та інших країн світу. Співпраця з сучасними компаніями, які спеціалізуються на виробництві сільськогосподарської продукції, – це впровадження наукових розробок, це фахова практика та можливість працевлаштування для студентів!

27 квітня 2012 р. на базі факультету ветеринарної медицини ЖНАЕУ відбулася презентація «Програми для студентів», що пропонує ТОВ «Аграрний Холдинг Авангард». Організаторами цього заходу були проректор ЖНАЕУ з наукової роботи та інноваційного розвитку О. В. Скидан, декан ф-ту ветеринарної медицини А.С. Ревунець, доценти О.В. Пінський та Ж.В. Рибачук.

На зустріч із представниками компанії були запрошені студенти й викладацький склад технологічного факультету та ветеринарної медицини. Презентація була розпочата вступним словом.

У ході зустрічі студентам була надана інформація про історію розвитку та діяльність Агрохолдингу, який наразі є вітчизняним лідером у виробництві яєць і яєчних продуктів. ТОВ «Аграрний Холдинг Авангард» запропонувало студентам взяти участь у конкурсному відборі для проходження стажування на птахокомплексах компанії із можливим працевлаштуванням. Багато студентів відгукнулися на пропозицію заповнити анкети для подальшої участі у програмі. Сподіваймося, такі зустрічі стануть доброю традицією із залученням нових представників великого бізнесу агарного сектору України.

Прес-центр ф-ту вет. медицини ЖНАЕУ.

 Вітаємо переможців!

 28 квітня 2012

Команда студентів факультету ветеринарної медицини взяла участь у 2-му етапі Всеукраїнської олімпіади серед студентів вищих навчальних аграрних закладів освіти України III–IV рівнів акредитації із дисципліни «Біологія» (секція «Біологія тварин»), що відбулася 9–12 квітня 2012 р. на базі Миколаївського державного аграрного університету. Керівником групи була призначена кандидат ветеринарних наук, асистент кафедри анатомії і гістології Хоменко Зоряна Володимирівна.

У результаті напруженого змагання, що складалося з теоретичної та практичної частин, наші учасниці, студентки 3-го курсу Карабанова Світлана та Гарматюк Анжела, із 34 конкурсантів, які представляли 16 вузів, посіли 7-ме і 16-те місця, відповідно. Окрім того, Карабанова Світлана виборола 1-ше місце за кращі знання в номінації «Анатомія та гістологія».

Прес-центр ф-ту вет. медицини ЖНАЕУ.

 Вітаємо переможців!

 27 квітня 2012

З 27 по 29 березня 2012 р. у Сумському національному аграрному університеті проходив заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Ветеринарна медицина». Факультет ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету представляв студент 4 курсу Тюркєджі Борис Сергійович з темою доповіді «Вивчення поширеності токсокарозу собак і удосконалення копроовоскопічних досліджень гельмінтозів і еймеріозів», науковий керівник – д. вет. н., професор Довгій Юрій Юрійович.

У підсумку серед п’ятнадцяти учасників конкурсу Тюркєджі Б. С. посів друге місце і отримав диплом II ступеня та диплом за активну участь.

Прес-центр ф-ту вет. медицини ЖНАЕУ.

 «Гендерна нерівність: міфи та реалії»

 25 квітня 2012

10 квітня 2012 року відбулося друге засідання студентського дискусійного клубу, присвячене гендерним проблемам України. Головна проблема дискусії визначалася на робочих зібраннях клубу шляхом захисту запропонованих членами дискусійного клубу актуальних для студентства тем.
Детальніше…

 Результати спартакіади «Здоров'я»

 24 квітня 2012

На сайті розміщено підсумки проведення ХVІ-ої спартакіади Житомирського національного агроекологічного університету 2011–2012 навчального року.

 Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки

 18 квітня 2012

Поряд із навчальним процесом студенти факультету активно беруть участь у громадському житті університету. Прикладом цього є проведення майстер-класу з виготовлення ляльки-мотанки для студентів агрономічного та екологічного факультетів. Ініціатором проведення такого заходу стала доцент екологічного факультету Коткова Т.М. Вона ознайомила студенток ІІІ курсу спеціальності “Захист рослин” з особливостями виготовлення ляльки-мотанки, з її символічним значенням в історії українського народу. Всі учасники мастер-класу активно брали участь у виготовленні власних експонатів. Особливості виготовлення такої ляльки є надзвичайно цікавими. Надбання такого досвіду для студентів стало важливим внеском у їх культурно-виховний розвиток.

 Увага! Міжнародна поїздка!

 18 квітня 2012

Про міжнародну поїздку з метою впровадження міжнародних програм молодіжної
та дитячої політики

Міністерство надсилає в порядку інформування керівників органів управління освітою, навчальних закладів, що з метою розвитку міжнародного молодіжного та дитячого волонтерського руху, формування здорового способу життя серед дітей і молоді, виявлення та підтримки творчих ініціатив молоді, 28 квітня – 05 травня 2012 року Литовською громадською організацією «Від серця до серця» спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця», Українським державним центром позашкільної освіти передбачається проведення міжнародної поїздки у Польщу та до країн Балтії (Литва – Латвія – Естонія – Фінляндія).

Мета поїздки – впровадження міжнародних програм молодіжної та дитячої політики, розвиток волонтерського руху, ознайомлення з культурною спадщиною зазначених країн.

У зазначену поїздку запрошуються співробітники управлінь освіти і науки, учні (студенти), вчителі загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, лідери молодіжних і дитячих громадських і благодійних організацій, засобів масової інформації тощо.

За додатковою інформацією, щодо організаційних питань поїздки, звертатися до Горінова Павла Валерійовича, завідуючого відділом з питань молодіжної політики Українського державного центру позашкільної освіти за телефонами: 044-361-56-77, 063-437-70-77, 067-407-77-98.

 Увага!!! Конкурс!!!

 18 квітня 2012

Представництво ООН в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України проводить конкурс, присвячений важливій проблематиці – сталому розвитку і Конференції «Ріо+20».

«Ріо+20» - це Конференція ООН зі сталого розвитку, яка відбудеться в Ріо-де-Жанейро, в червні 2012 року – через 20 років після історичного Саміту Землі в Ріо-де-Жанейро.

Для підвищення рівня поінформованості про важливість реалізації концепції сталого розвитку в Україні і стимулювання сталого способу життя Представництво ООН в Україні оголошує на конкурс єсе і короткометражного кіно серед молоді, першочергово серед студентів вищих навчальних закладів України на тему «Сталий розвиток: уявіть майбутнє, якого ми хочемо». Учасникам конкурсу пропонується представити різноманітні приклади сталого способу життя і поділитися своїми ідеями, надіславши есе або короткометражний фільм.
Детальна інформація...

 Новини екологічного факультету

 12 квітня 2012

Київ очима молодих юристів

21 лютого 2012 року студенти-правознавці на чолі з членами Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Житомирській області побували на екскурсії у Верховній Раді України, відвідали Музей історичних коштовностей України та здійснили прогулянку головними вулицями столиці нашої Батьківщини. Читати далі...

 Запрошуємо на роботу випускників ЖНАЕУ

 5 квітня 2012

Відділ працевлаштування та військового обліку публікує запрошення на роботу для випукників ЖНАЕУ.
Читати далі...

 Розпочато прийом на підготовчі курси

 3 квітня 2012

ЖНАЕУЖитомирський національний агроекологічний університет здійснює прийом на підготовчі курси до вступу у вузи учнів 11 класів та осіб, які закінчили школу до 2012 року.

Слухачі курсів, які, за результатами навчання, пройдуть атестацію, отримають додатково максимально 20 балів при вступі до університету за напрямами підготовки:
– екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування;
– процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва;
– геодезія, картографія та землеустрій.

Навчання на 3-місячних курсах буде проходити з 07.04. 2012 р. по 30.07.2012 р., в міру комплектування груп, у вихідні дні.

Навчання платне.

Прийом документів (заява, копії паспорта, ідентифікаційного коду, документів про освіту або довідка зі школи) проводиться в кім. 107 (корпус 4), бульвар Старий,7.

Для випускників 2013 року прийом документів на підготовчі курси всіх напрямів підготовки розпочинається з першого вересня 2012 року.

Контактні телефони: (0412) 22-58-09; 22-15-10.

 Всеукраїнська науково-практична конференція

 1 квітня 2012

5-7 квітня 2012 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція "Кооперативний маркетинг в агробізнесі: проблеми і перспективи розвитку в Україні".

 Вітаємо!!!

 12 квітня 2012

Вітаємо!!!

Сірука Юрія Вікторовича

з успішним захистом кандидатської роботи на тему:«Типи зрубів та особливості лісовідновлення сосни звичайної в суборах центрального Полісся», який відбувся в НУБіП України 10 квітня 2012 року.

Науковий керівник – доцент, к. с.-г. н. Турко В.М.

Колеги по роботі бажають Вам невичерпних творчих сил, міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя, нових професійних перемог.

 Виробнича практика студентів ЖНАЕУ в Данії

 30 березня 2012

23 березня відбулася зустріч ректора університету, професора Валерія Микитюка з директором компанії AB-Farm Арне Бредалем, у результаті якої було укладено договір про співпрацю з організації виробничої практики студентів університету у фермерських господарствах Данії. Кращі студенти факультетів ветеринарної медицини, технологічного та агрономічного (середній бал за навчання має становити не менше 4), за наявності належних знань англійської або німецької мови, мають можливість пройти виробничу практику у фермерських господарствах Данії. Спеціалізацію ферми можна обирати за своїм бажанням: молочне, м’ясне скотарство, свинарство, птахівництво, вирощування норок, садівництво. Практичний досвід роботи в європейських сільськогосподарських підприємствах та вивчення застосування новітніх технологій надасть майбутнім фахівцям відповідних галузей необхідні практичні навички для розбудови українського сільського господарства.

 Студентський дискусійний клуб

 26 березня 2012

СТУДЕНТСЬКИЙ ДИСКУСІЙНИЙ КЛУБ
Перше засідання: «ДВОМОВНІСТЬ: ЗА І ПРОТИ»

19 березня 2012 року відбулося перше засідання студентського дискусійного клубу. Це одна з позааудиторних форм роботи викладачів кафедри психології та культурології. Дискусійний клуб створено з метою поглиблення знань студентів із гуманітарних і суспільних дисциплін, формування у них комунікативних та організаційних навичок, виховання активної громадянської позиції. Для підготовки членів клубу викладачами кафедри організовано спецсемінар з теорії аргументації та ораторського мистецтва. Окремо проводилось ознайомлення членів клубу з історією та теорією слов’янських мов. Детальніше…

 Підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

 22 березня 2012

Починаючи з жовтня 2011 року, стартував Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт у галузі знань «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит», що передбачав два тури. І тур проводився окремо у кожному вузі України. За його результатами переможців було рекомендовано для участі в ІІ турі конкурсу, що відбувся у стінах економічного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка 20–21 березня і передбачав такі етапи:
1) написання наукової роботи з актуальних проблем бухгалтерського обліку, економічного аналізу і аудиту. На цьому етапі брали участь 179 студентів із 79 вузів України. З них конкурсною комісією було відібрано 45 кращих наукових робіт для участі у 2 етапі ІІ туру. До числа переможців увійшли і наші студенти-магістри: Шеремет Наталія та Кравець Юрій (науковий керівник – к.е.н., професор кафедри бухгалтерського обліку Суліменко Лариса Антонівна);
2) підготовка наукової доповіді із презентацією, де у процесі дискусії необхідно було захистити результати дослідження.

У ході активної дискусії наші студенти впевнено і аргументовано відповідали на поставлені питання та відстоювали свої наукові позиції. За результатами конкурсу Наталія та Юрій посіли призові місця:
ІІ місце – Шеремет Наталія Володимирівна. Тема наукової роботи «Обліково-аналітичне забезпечення управління основними засобами»;
ІІІ місце – Кравець Юрій Петрович. Тема наукової роботи «Обліково-аналітичне забезпечення управління малоцінними та швидкозношуваними засобами».

Вони були нагороджені відповідними дипломами.

Колектив факультету обліку і фінансів щиро вітає переможців та бажає їм подальшої плідної праці на науковій ниві, нових здобутків і перемог.

 VIII міжфакультетська науково-практична конференція

 22 березня 2012

Міністерство аграрної політики та продовольства України
Житомирський національний агроекологічний університет
Економічний факультет
Факультет аграрного менеджменту

VIII міжфакультетська
науково-практична конференція
молодих вчених

«ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ АГРАРНОГО СЕКТОРА РЕГІОНУ»

26 квітня 2012 року

 Зустріч з директором компанії Peterson Control Union Deutschland GmbH

 21 березня 2012

20 березня 2012 року відбулася робоча зустріч ректора університету, професора В.М. Микитюка із виконавчим директором сертифікаційної компанії Peterson Control Union Deutschland GmbH, доктором Райнером Фріделем. Компанія є однією із найбільших у світі, що займається сертифікацією, контролем і аудитом технологічних процесів виробництва готової продукції та дотримання екологічних стандартів відповідно до вимог ЄС, США та інших країн світу.

У процесі зустрічі ректора, професора Микитюка В.М. із доктором Р. Фріделем обговорено актуальні питання співпраці університету з Peterson Control Union Deutschland GmbH у сфері обміну знаннями щодо сертифікації виробничих процесів та дотримання екологічних стандартів ЄС з наступним їх впровадженням в науково-дослідний і навчальний процеси. Досягнуто згоди щодо започаткування з наступного навчального року в університеті курсу з основ органічного виробництва за підтримки німецької сторони.

Окрім того, на базі університету проведено семінар-нараду із керівниками сільськогосподарських підприємств, науковцями, закордонними та вітчизняними спеціалістами щодо перспектив розвитку органічного землеробства в межах агро-кліматичної зони Полісся під головуванням начальника Головного управління агропромислового розвитку Дідківського М.П.

За результатами візиту виконавчого директора Peterson Control Union Deutschland GmbH розпочато процес сертифікації науково-дослідного поля Житомирського національного агроекологічного університету під стандарти органічного виробництва ЄС, що відкриває широкі можливості для адаптації передових світових технологій в даній галузі та підписано меморандум про співробітництво.

 Відбулася регіональна науково-практична конференція

 21 березня 2012

15.03.2012 р. в актовій залі університету відбулася регіональна науково-практична конференція «Проблеми насінництва та забезпечення високорепродуктивним матеріалом нових сортів картоплі високотоварних, фермерських і особистих селянських господарств».

 Освітня програма

 20 березня 2012

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА
З ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТУДІЙ ТА ЖУРНАЛІСТИКИ
ОРГАНІЗОВАНА З НАГОДИ ДНЯ ЄВРОПИ У СТРАЗБУРЗІ, ПАРИЖІ, БЕРЛІНІ ТА ПОЗНАНІ З УЧАСТЮ У ПАРАДІ ШУМАНА У ВАРШАВІ

5-13 травня 2012 року

ЛЬВІВ-КРАКІВ-СТРАЗБУРГ-ПАРИЖ-БЕРЛІН-ПОЗНАНЬ-ВАРШАВА-КИЇВ

ДЕТАЛЬНІШЕ…

 Початок програми “Гранти для учасників програм обмінів”

 19 березня 2012

Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні оголошує про початок програми для колишніх учасників програм обмінів на 2012 рік.

Метою програми “Гранти для учасників програм обмінів” є надання фінансової підтримки колишнім учасникам програм обмінів та стажування, що фінансуються урядом США, для реалізації проектів, спрямованих на розвиток демократичних перетворень, громадянської активності та проведення економічних реформ в Україні.

Учасники всіх програм обмінів та стажування, що фінансуються або фінансувались урядом США, включаючи такі агентства як Бюро з питань освіти та культури (ECA), Агенство США з Міжнародного Розвитку (USAID), Департамент сільського господарства США (USDA) та Програма обміну викладачами (FEP), Департамент торгівлі США (програма SABIT), мають право подавати проекти.

Заявки прийматимуться Комісією програми “Гранти для учасників програм обмінів” з 12 березня до 15 квітня 2012 року.

Детальніше: http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/current.html

 Зустріч з головою федерації «Обміни Франція–Україна»

 7 березня 2012

 У середу, 7 березня 2012 р., відбулася робоча зустріч ректора університету, професора Валерія Микитюка з головою федерації «Обміни Франція–Україна» Жак Форжероном.

Федерація «Обміни Франція–Україна» пропонує для студентів аграрних університетів стажування у три етапи. Перший етап передбачає перебування в сім'ї французького фермера, ознайомлення з його робочим днем та повсякденним життям, покращення мови. Другий етап дозволяє студентам пройти стажування на підприємстві за їх спеціальністю. Наступного року студент може продовжити свій виробничий процес у спеціалізованій структурі (наприклад, Національний інститут сільськогосподарських досліджень...). Найкращі з учасників, після отримання диплому в ЖНАЕУ, мають можливість продовжити навчання у вищій інженерній школі у Франції.

Перебування студентів відбувається у чітких рамках і відповідає законодавству щодо професійних стажувань іноземців у Франції. Федерація визнана Міністерством іміграції Франції і має право організовувати стажування українських студентів на підприємствах.

Домовлено про підписання ДОГОВОРУ щодо співпраці, який передбачає приїзд французької делегації в університет для відбору студентів та прийом української делегації у Франції для підбиття підсумків проходження стажування.

Індивідуальні договори за кожним щодо стажування будуть підписуватися між ректором університету, студентом, підприємством і французькою асоціацією. Цей договір також буде завіряти префект департаменту (державний представник).

 Вітаємо з перемогою наших спортсменів!

  6 березня 2012

 

Дивитись на сайті Яндекс:
http://video.yandex.ua/users/znau-edu-ua/view/8/

 Презентація проекту «Агробізнесінкубатор»

 5 березня 2012

2 березня 2012 р. в актовому залі університету відбулася презентація Всеукраїнського студентського проекту «Агробізнесінкубатор» корпорації «Агро-Союз».

Даний проект відкритий для всіх, хто хоче отримати нові знання, враження, унікальний досвід роботи в команді, хто прагне бути успішним, бути в центрі яскравого молодіжного руху, знайти себе і побудувати успішну кар'єру! Це проект, що об'єднує різні характери, різні особистості, різні команди. Це освітнє співтовариство, в якому змагальний дух налаштовує на отримання нових знань і нового досвіду.

За умовами програми, взяти участь у проекті можуть не лише студенти з одного вузу або однієї групи, а й збірні команди різних факультетів, груп і вузів.

Загалом презентація проекту відбудеться у 50 провідних університетах 20 міст України. В Житомирі "Агробізнесінкубатор" презентували лише в ЖНАЕУ, однак долучитися до проекту можуть абсолютно усі студенти міста 3-5 курсів.

 Співпраця з японцями продовжується…

 5 березня 2012

28 лютого університет відвідала делегація із членів неурядової організації «Чорнобиль-Тюбу» (Японія), яку очолював голова правління професор М. Кавата та журналістів японської телерадіокомпанії СВС. Мета візиту – підсумки спільних наукових досліджень за проектом «Ріпак – для відродження Народицького району» та перспективи подальшої співпраці. Проект виконувався протягом 2007–2011 років на базі Науково-дослідного інституту регіональних екологічних проблем університету.

При робочій зустрічі з делегацією ректор університету професор В.М. Микитюк подякував професорові М. Каваті та науковому керівникові проекту від університету, кандидатові сільськогосподарських наук, доцентові М.І Дідуху за плідну співпрацю й відмітив, що результати проекту з відродження радіоактивно забруднених земель шляхом фіторемедіації є досить ефективними і можуть бути застосовані при реабілітації забруднених радіонуклідами територій внаслідок Чорнобильської катастрофи в Україні та аварії на Фукасімо-1 в Японії.

У свою чергу, професор М. Кавата дав високу оцінку рівню проведених наукових досліджень, подякував ректорові університету за всіляку підтримку в реалізації даного проекту й запропонував спільно з науковцями університету підготувати та видати за кошти японської сторони науково-практичні рекомендації щодо даного способу реабілітації радіоактивно забруднених земель.

Під час зустрічі також було домовлено підготувати у поточному році міжнародний грант для уряду Японії з впровадження результатів досліджень на території Народицького району на площі 1400 га земель з високим рівнем забруднення.

 До уваги студентів!

 27 лютого 2012

Корпорація «Агро-Союз» запрошує студентів 3–5 курсів взяти участь в унікальній програмі «Агробізнесінкубатор»! Метою даної програми є пошук, розвиток, відбір та працевлаштування кращих студентів у структурах корпорації «Агро-Союз».

Корпорація «Агро-Союз»  група підприємств, що працюють на території України, Росії та Казахстану і впроваджують передові технології в аграрному виробництві.

Більш детальна інформація: http://www.abi.in.ua/ru/
                                               http://www.agrosoyuz.ua/

 24 лютого відбулася презентація програм ім. Фулбрайта

 27 лютого 2012

24 лютого, п‘ятниця, о 14-00 в 55 аудиторії корп.1 (агрономічний факультет) відбулася презентація програм ім. Фулбрайта:

Fulbright Graduate Student Exchange Program (для студентів).

Fulbright Faculty Development Program (для молодих викладачів та дослідників).

Fulbright Scholar Program (для кандидитів та докторів наук).

Програми ім. Фулбрайта – найбільш відомі у світі програми наукових обмінів Сполучених Штатів Америки. Вони діють з 1946 року, наразі – у 155 країнах світу.

Детальніше на сайті: http://www.fulbright.org.ua/ та у відділі міжнародних зв‘язків (118 каб. економічного факультету).

 Гурток „Gentleman class”

 26 лютого 2012
Запрошуємо студентів , які бажають покращити рівень свого спілкування з дівчатами, оволодіти навичками комунікації, вивчити основи етикету та іміджмейкерства на засідання дискусійного гуртка, яке відбудеться 6 березня о 1600 в аудиторії № 309.

Керівник гуртка: Горкуша Михайло.

Контактна інформація: тел.: (093)091-29-31; (098)610-02-28

Додаткову інформацію можна отримати в профкомі студентів .

Детальніше ……

 Відео-новини 2012-02

 25 лютого 2012

 

Дивитись на сайті Яндекс:
http://video.yandex.ua/users/znau-edu-ua/view/7/

 Вітаємо Олега Борисовича Семененко з ювілеєм!

 24 лютого 2012

Чудового зимового дня святкує 70-річний ювілей доцент кафедри внутрішніх хвороб та фізіології факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету, кандидат біологічних наук, доцент Олег Борисович Семененко.

Народився ювіляр 10 лютого 1942 року в містечку Ртищев Саратовської області РСФСР в сім'ї службовців – ветеринарних лікарів.

У 1965 році закінчив із відзнакою ветеринарний факультет Білоцерківського сільськогосподарського інституту і був направлений на роботу в Херсонську область, де працював на посадах лікаря-епізоотолога і заступника головного ветеринарного лікаря Іванівського району Херсонської області.

Олег Борисович навчався в аспірантурі Білоцерківського сільськогосподарського інституту і захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності «Фізіологія людини і тварини», одержавши науковий ступінь кандидата біологічних наук.

Свою педагогічну діяльність розпочав у 1971 році асистентом на кафедрі паразитології і фармакології Білоцерківського сільськогосподарського інституту. З 1976 року і донині працює викладачем у Житомирському національному агроекологічному університеті. Тривалий час працював завідувачем кафедрами на зооінженерному факультеті та факультеті ветеринарної медицини.

За роки роботи в університеті Олег Борисович опублікував понад 150 наукових і методичних праць. Він активно працює зі студентами та аспірантами, допомагає молодому поколінню викладачів.

Поважають ювіляра за його високий професіоналізм, працьовитість, відповідальність, порядність та доброзичливість.

У день Вашого славного ювілею, сердечно вітаючи Вас, бажаємо доброго здоров'я, довгих років життя, щастя та радості, творчих успіхів і невичерпної енергії.

Хай Ваша чуйність, невтомність, високий професіоналізм і бажання творити добро завжди супроводжують Вас. Щиро бажаємо нових звершень на професійній ниві.

Колектив факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету.

 Вітаємо Журавльова Володимира Дмитровича з ювілеєм!

 24 лютого 2012

Шістдесят – не привід для печалі, 60-т – це зрілість золота,
Хай до ста, а може, ще і далі, йдуть, не оглядаючись, літа.
Нехай над вами небо голубіє, не знають втоми руки золоті,
Душа нехай ніколи не старіє, а серце не втрачає доброти.
Нехай здоров'я завжди гарним буде, щоб у роботі ладилося усе,
За справи гарні хай шанують люди, в сім'ю хай доля затишок несе.

12 лютого 1952 року в сім'ї службовців у місті Житомир народився Журавльов Володимир Дмитрович. Навчався у міській середній школі № 12. Після закінчення школи у 1969 році вступив на перший курс фармацевтичного факультету Московського медичного інституту ім. І. М. Сєчєнова, де у 1971 році був зарахований до військово-фармацевтичного відділення.

Після закінчення отримав військове звання лейтенанта медичної служби, і з 1974 по 1976 роки перебував у лавах Радянської Армії.

Після звільнення та одруження повернувся у місто Житомир і був призначений старшим фармацевтичним інспектором аптечного управління Житомирського облвиконкому, а з 1979 року працював на посаді заступника завідуючого аптеки № 5.

1981–1984 роки – викладач латинської мови та фармакології Житомирського медичного училища.

1984–1986 роки – старший провізор Корольовської центральної районної лікарні № 2 і за сумісництвом – викладач кафедри фізики та хімії Житомирського філіалу Київського політехнічного інституту.

У 1991 році був запрошений, а у 1992 році зарахований штатним працівником, на посаду старшого викладача кафедри клінічної діагностики та терапії, яку згодом перейменували у кафедру фізіології та фармакології Державної агроекологічної академії України.

Із 2006 року, внаслідок реорганізації кафедр факультету ветеринарної медицини, працює на посаді старшого викладача кафедри мікробіології, вірусології та епізоотології Державного агроекологічного університету.

Незмінно протягом усіх років Журавльов В.Д. викладав студентам фармакологію та токсикологію.

Результатом його наукової праці є 24 наукові роботи: 12 патентів на винаходи та корисні моделі, 12 статей у збірниках наукових праць та наукових журналів.

Вітаємо ювіляра! Нехай у його житті буде зажди достаток, розуміння, повага колег. Довгих літ Вам, Володимире Дмитровичу.

Колектив кафедри мікробіології, вірусології та епізоотології.

 Семінар з підвищення кваліфікації

 24 лютого 2012

Відповідно до плану підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників на 2012 рік з 6 по 17 лютого в університеті був проведений семінар «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності».

За результатами проведеного семінару 111 викладачів ЖНАЕУ захистили випускні роботи та отримали свідоцтва.

 Встановлено банкомат!

 22 лютого 2012

Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники!

Для зручності отримання готівкових коштів з карткових рахунків АТ «Райффайзен Банк Аваль» встановив банкомат в корпусі №2 (економічний факультет).

 Вітання

 20 лютого 2012

Вітаємо
Оборську Аллу Едуардівну

з успішним захистом кандидатської дисертації на тему:

«Особливості росту та прогноз динаміки таксаційних показників модальних деревостанів вільхи клейкої Західного Полісся», який відбувся в НУБіП України 17 лютого 2012 року.

Колеги по роботі бажають Вам невичерпних творчих сил, міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя, нових професійних перемог.

 Запрошення на конференцію

 15 лютого 2012

Запрошення до участі у VIІI Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених  „Наука. Молодь. Екологія – 2012”, яка відбудеться 25 – 26 квітня 2012 року

 Зустріч ректора з головою облдержадміністрації

 14 лютого 2012

У понеділок, 13 лютого, відбулася робоча зустріч ректора університету В.М. Микитюка з головою облдержадміністрації С.М. Рижуком. Обговорено стратегічні напрями та перспективи розвитку університету відповідно до ПЛАНУ ЗАХОДІВ щодо реалізації Концепції реформування і розвитку аграрної освіти та науки на період до 2015 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України N 1112-р від 31 жовтня 2011 р.

 24 лютого презентація програм ім. Фулбрайта

 13 лютого 2012

Шановні студенти, аспіранти, викладачі!

24 лютого, п‘ятниця, о 14-00 в 55 аудиторії корп.1 (агрономічний факультет) відбудеться презентація програм ім. Фулбрайта:

Fulbright Graduate Student Exchange Program (для студентів).

Fulbright Faculty Development Program (для молодих викладачів та дослідників).

 Fulbright Scholar Program (для кандидитів та докторів наук).

 Програми ім. Фулбрайта – найбільш відомі у світі програми наукових обмінів Сполучених Штатів Америки. Вони діють з 1946 року, наразі – у 155 країнах світу. Детальніше на сайті: http://www.fulbright.org.ua/ та у відділі міжнародних зв‘язків (118 каб. економічного факультету).

 Напрям підготовки «Геодезія, картографія та землеустрій»

 7 лютого 2012

У 2010 році в Житомирському національному агроекологічному університеті відкрито підготовку фахівців за новим напрямом 6.080101 «Геодезія, картографія та землеустрій».

На навчання до університету було прийнято 89 студентів.

Випускною є кафедра «Геодезії та землеустрою», яку очолює кандидат сільськогосподарських Трофименко П. І. Читати далі...

 Проведено круглий стіл

 6 лютого 2012

З метою реалізації положень Концепції стратегічного розвитку університету на період до 2015 року, налагодження науково-практичного співробітництва з підприємствами аграрного сектора економіки, забезпечення взаємодії із роботодавцями при формуванні робочих навчальних планів і програм 03 лютого 2012 р. в університеті відбувся круглий стіл за участю ректора, проректорів, директорів інститутів, деканів факультетів, керівника навчально-методичного відділу та завідувачів випускних кафедр з представниками корпорації «Сварог Вест Груп».

Теми для обговорення:
1. Сучасний випускник вищого навчального закладу – слабкі та сильні сторони, вимоги до рівня його підготовки.
2. Напрями співпраці між Житомирським національним агроекологічним університетом і корпорацією «Сварог Вест Груп» та практичний механізм їх реалізації.
3. Управління процесом, етапи планування та формування кадрового резерву.

За результатами круглого столу підготовлено план заходів щодо удосконалення навчального процесу в університеті, спрямований на адаптацію підготовки студентів до сучасних вимог ринку праці, та пропозиції щодо можливих напрямів наукової співпраці з корпорацією «Сварог Вест Груп», зокрема виконання спільних наукових досліджень.

 Зустріч з японськими науковцями

 6 лютого 2012

03 лютого 2012 р. ректор університету, професор В.М. Микитюк, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків О.Д. Ковальчук та директор Інституту регіональних екологічних проблем М.І. Дідух провели робочу зустріч з науковцями Центру міжнародного співробітництва Медичного університету Доккьо, Японія –доцентом Шінцо Кімура та професором Йошікацу Міура. Під час зустрічі обговорено можливі напрями співробітництва і відповідно підписано Договір про співробітництво.

 Всеукраїнська науково-практична конференція

 6 січня 2012

5-7 квітня 2012 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція "Кооперативний маркетинг в агробізнесі: проблеми і перспективи розвитку в Україні".

 Оновлено інформацію

 3 лютого 2012

На сайті оновлено інформацію про:
кафедру селекції і біотехнології;
кафедру економічної теорії;
cпеціалізовану вчену раду .

 Програма обміну викладачами економічних дисциплін

 1 лютого 2012

Програма обміну викладачами економічних дисциплін сільськогосподарських вузів (Faculty Exchange Program)

Програма обміну викладачами (FEP) розпочала прийом заявок на участь у ній на 2012 рік. Ми очікуємо, що програма розпочнеться в липні 2012 року і завершиться в грудні 2012 року.

Заявки потрібно подати до офісу закордонної сільськогосподарської служби посольства США до 25 лютого 2012 року.

Проведення співбесід з кандидатами планується на березень 2012 року.

Метою програми є сприяння розвитку раціональної сільськогосподарської політики та ефективного та конкурентоспроможного сільськогосподарського маркетингу і бізнес-систем.

Детальну інформацію можна отримати у відділі міжнародних зв'язків ЖНАЕУ або  Детальніше...

 Стипендії ім. Фулбрайта

 31 січня 2012

СТИПЕНДІЇ ІМ. ФУЛБРАЙТА ДЛЯ НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТАХ
СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ АМЕРИКИ
Fulbright Graduate Student Program

Новий конкурс на 2013-2014 рік буде оголошено
1 лютого 2012 року.
Термін подання документів: 16 травня 2012 року
Детальну інформацію можна отримати у відділі міжнародних зв'язків ЖНАЕУ або  Детальніше...

 Програма стипендій ім. Едмунда С. Маскі (MUSKIE)

 30 січня 2012

Програма MUSKIE надає можливості навчання в університетах США для отримання ступеня магістра.

Програма стипендій ім. Едмунда С. Маскі (Muskie) є програмою Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та адмініструється Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX). Програма ім. Мuskie надає можливості навчання в університетах США для отримання ступеню магістра громадянам Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, України та Узбекистану.
Детальну інформацію можна отримати у відділі міжнародних зв'язків ЖНАЕУ або на сайті програми: http://www.irex.ua
 Детальніше...

 Стипендії ім. Лейна Кіркланда у 2012/2013 навчальному році

 24 січня 2012

Польсько-Американський Фонд Свободи і Польсько-Американська Комісія Фулбрайта оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України на отримання Стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2012/2013 навчальному році

Програма адресована молодим лідерам, що здобули вищу освіту, зацікавлені у розвитку демократії, економіки і громадянського суспільства в своєму регіоні та спеціалізуються у наступних галузях:
•економіка і менеджмент;
•адміністрація/менеджмент (бізнес, НУО, культура, охорона навколишнього середовища, охорона здоров’я);
•державне управління (органи державної влади і самоврядування);
•право;
•суспільні науки (соціальна психологія, соціологія);
•політологія і міжнародні відносини;
•політика розвитку та гуманітарна допомога.

Реалізація Програми відбувається в рамках двосеместрового навчання у вищих навчальних закладах Польщі та 2–4 тижневих професійних стажувань у державних або приватних установах й організаціях. У вкладених файлах Ви знайдете детальну інформацію про умови конкурсу, необхідні документи та процедуру відбору. Будемо вдячні за поширення інформації серед Ваших колег, аспірантів, молодих науковців та спеціалістів у вищезазначених галузях.

Останній термін подання анкет – 1 березня 2012 року.

Детальну інформацію можна отримати у відділі міжнародних зв'язків ЖНАЕУ або на сайті програми: http://www.kirkland.edu.pl/ 
Детальніше...

 Результати спартакіади «Здоров'я»

 16 січня 2012

На сайті розміщено підсумки проведення VІІ-ої Спартакіади «Здоров'я» Житомирського національного агроекологічного університету 2011 року, серед викладачів та співробітників

 Акція "Збережи довкілля!"

 11 січня 2012

2011–2012 навчальний рік оголошений у ЖНАЕУ роком екологічного просвітництва.

Кафедра економіки природокористування та менеджменту лісового господарства продовжує акцію "Збережи довкілля!", у рамках якої організовано роздільне збирання твердих побутових відходів. В усіх навчальних корпусах та гуртожитках університету розміщені контейнери для збору макулатури. Викладачі кафедри протягом вересня-грудня 2011 р. проводили освітньо-виховну роботу зі студентами університету щодо екологічно безпечного поводження з твердими побутовими відходами.

Впродовж грудня 2011 р. було зібрано близько 500 кг макулатури. Гроші, отримані за зібрану макулатуру, спрямовуються на допомогу онкологічно хворим дітям і компенсацію витрат, пов'язаних зі збиранням і вивезенням паперових відходів.

Пам'ятайте, що змішані відходи – це сміття, а роздільно зібрані – цінні вторинні ресурси! Викидання використаного та непотрібного паперу у спеціальні контейнери надасть змогу:
    – зменшити обсяги сміття, що вивозиться з університету на місцеве звалище, і, тим самим, зменшити забруднення довкілля;
    – сприяти збереженню лісових ресурсів (переробка 20 кг макулатури зберігає 1 дерево);
    – допомогти хворим дітям.
Закликаємо студентів, викладачів та працівників усіх структурних підрозділів університету приєднатися до акції!

Дивитись інформаційні матеріали акції...

 Запрошення на конференцію

 6 січня 2012

Запрошення до участі у міжнародній науково-практичній конференції "Сучасні екологічні аспекти ветеринарної медицини", яка відбудеться 27-28 вересня 2012 року

 Новини факультету ветеринарної медицини

 5 січня 2012

У вирі наукового життя

Гідним підсумком наукового життя факультету в 2011 році стало проведення чотирьох попередніх захистів кандидатських дисертацій наших аспірантів і здобувачів. Читати далі...