Лікарський оздоровчий пункт

Загальна інформація

 Лікарський оздоровчий пункт ЖНАЕУ був заснований у 1999 році.

Знаходиться за адресою: 10002 м. Житомир, вулиця Пушкінська, 59, телефон 34-05-06, у корпусі гуртожитку №3.

Має кабінети прийому, маніпуляційний, перев’язочний, кабінет щеплень, ізолятор, кабінети лікарів (зав. оздоровчим пунктом, стоматолог, гінеколог).

Оздоровчий пункт працює з 9.00 до 17.50.
Прийом хворих - з 9.00 до 17.00.
Обідня перерва - з 13.00 до 13.50.
Санпросвітня робота - з 17.00 до 17.50.

Прийом лікарів:
-терапевт вищої категорії Харченко Антоніна Михайлівна -
з понеділка по п’ятницю ( з 10.00 до 14.00);

-стоматолог вищої категорії Баріцька Майя Олександрівна -
понеділок, вівторок, середа (з 12.00 до 17.00),
четвер, п’ятниця (з 9.00 до 15.36);

-гінеколог вищої категорії Макарова Світлана Петрівна -
понеділок, середа, п’ятниця( з 9.00 до 15.36),
вівторок, четвер( з 12.00 до 17.50).

А також працюють:
фельдшер – Ткачук Катерина Федорівна, медсестра прийому Дякова Оксана Павлівна, маніпуляційна медсестра другої категорії – Романчук Світлана Леонідівна та молодша медсестра Ходаківска Тетяна Сергіївна.

Лікарський оздоровчий пункт є структурним підрозділом університету, має печатку для довідок та штамп зі своїм найменуванням.

У своїй діяльності оздоровчий пункт керується Конституцією України, основами законодавства України про охорону здоров’я, відомчими актами Міністерства охорони здоров’я України, нормативними документами управління охорони здоров’я обласної держадміністрації, Статутом Університету та Положенням про лікарський оздоровчий пункт.

Оздоровчий пункт несе таку відповідальність:
- дотримання вимог Міністерства охорони здоров’я України щодо якості медичних послуг;
- безпечні та нешкідливі умови медичного обслуговування;
- дотримання правил внутрішнього розпорядку університету.

Фінансування оздоровчого пункту здійснюється за рахунок власних надходжень університету.

Головна мета і основне завдання оздоровчого пункту - медична практика, яка здійснюється так:
- надання кваліфікованої лікувально-профілактичної допомоги і першої допомоги за раптових захворювань, травм, гострих отруєнь;
- визначення тимчасової непрацездатності студентів з видачею довідки терміном не більше 10 днів з наступним направленням хворого в лікарню (поліклініку), подання хворих на ЦЛКК, направлення на дообстеження в лікарні і в діагностичний центр міста;
- проведення протиепідемічних заходів в Університеті (профілактичні щеплення студентам, спостереження за контактними з інфекційними хворобами);
- організація і контроль за проведенням оздоровчих заходів (направлення студентів у профілакторій, лікувальна допомога, диспансерний нагляд за студентами з хронічними захворюваннями і т.ін.);
- проведення медогляду студентів першого курсу навчання групи занять з фізичного виховання;
- проведення медичного огляду студентів перед змаганнями;
- спостереження під керівництвом міської СЕС за виконанням санітарних правил щодо утримання побутових, виробничих і харчових об’єктів;
- проведення санітарно-освітньої роботи.

Оздоровчий пункт має такі структурні підрозділи:
1. Адміністративно-господарська частина, що відповідає за організацію роботи оздоровчого пункту, яка здійснюється завідувачем та матеріально-відповідальним персоналом (медсестрою, стоматологом).
2. Медична частина, що відповідає за організацію медичної роботи (лікувально-профілактичної, терапевтичної, стоматологічної гінекологічної), яка здійснюється завідувачем оздоровчого пункту (лікар-терапевт), стоматологом, гінекологом, фельдшером, медичними сестрами, молодшою медичною сестрою.

Керівництво оздоровчим пунктом здійснюється завідувачем, який призначається та звільняється з посади ректором університету і безпосередньо підпорядкований проректору з соціально-економічного розвитку.

Співробітники оздоровчого пункту беруть участь в обговорюванні найважливіших питань лікувально- оздоровчої та господарської діяльності оздоровчого пункту, забезпечують високу ефективність медичного обслуговування, постійно підвищують свій професійний рівень, для чого регулярно, не рідше одного разу на 5 років, проходять різні форми підвищення кваліфікації.