Інженерно-технічний факультет

Кафедра електрифікації, автоматизації виробництва та інженерної екології

Завідувач кафедри

ЛУШКІН Володимир Андрійович

Кафедру очолює професор, доктор економічних наук, академік Міжнародної інженерної академії, Інженерної академії України, Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності, Заслужений енергетик України та заслужений енергетик країн СНД Володимир Андрійович Лушкін.

Володимир Андрійович після навчання у Глухівському технікумі механізації та електрифікації вступив до Київського політехнічного інституту за спеціальністю "Електропостачання промислових підприємств, міст і сільського господарства", який успішно закінчив. У 1998 р., маючи великий досвід інженерної та адміністративної роботи, захистив дисертацію у Харківському державному університеті і здобув ступінь кандидата наук, а вже у 2003 р. успішно захистив і докторську дисертацію.

Він є автором та співавтором близько сорока наукових праць та навчальних посібників. Так, розроблені Володимиром Лушкіним методичні рекомендації знайшли реальне впровадження в енергетичні й галузі і дозволили суттєво вдосконалити систему обліку, витрат електроенергії, підвищити фінансову ефективність роботи енергокомпаній.

Володимира Лушкіна відзначено багатьма орденами та медалями. Його нагороджено орденом "За заслуги" III ступеня, медаллю "За трудову доблесть", орденом Дружби (Російська Федерація), а також відомчими заохочувальними відзнаками: "Почесний працівник Держенергонагляду", "За розвиток міжнародних відносин". Володимир Лушкін - кавалер вищої шахтарської нагороди - знака "Шахтарська слава" трьох ступенів.

Бездоганна багаторічна праця Володимира Андрійовича вшанована почесними званнями: академік Міжнародної інженерно ї академії і Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності, генерал-отаман Українського козацтва. Він має найвищі відзнаки українських православних церков та козацькі нагороди. У Міжнародному Академічному Рейтингу популярності та якості "Золота Фортуна" був визнаний лідером економіки 2000 року. За результатами Всеукраїнського конкурсу "Лідер паливно-енергетичного комплексу-2002" став переможцем у номінації "Державний діяч". За сприяння розвитку міста Славутича у 2003 році відзначений дипломом лауреата загальноміської програми "Славутичанин року".