Факультет ветеринарної медицини

Кафедра акушерства і хірургії

Загальна іфнормація

Кафедра акушерства і терапії факультету ветеринарної медицини була сформована у 1994 році. Основне завдання професійного складу кафедри – надати студентам грунтовні знання з таких клінічних ветеринарних дисциплін, як акушерство, гінекологія та біотехнологія відтворення тварин, оперативна хірургія, загальна та спеціальна хірургія, офтальмологія, ортопедія та травматологія, анестезіологія тварин, які є випускними за спеціальністю. Головним завданням кафедри є організація та здійснення навчально-методичної і наукової роботи за профілем кафедри, виховної роботи серед студентів, підготовку науково-педагогічних кадрів і підвищення їх кваліфікації.

Кафедру акушерства і хірургії очолює доктор ветеринарних наук, професор –  Калиновський Г.М.

 Загальна кількість співробітників кафедри – 13 осіб, в тому числі професорсько-викладацького складу – 10 осіб, лаборантів – 2 особи, завідувач лабораторією – 1 особа, аспірантів – 9, завідувач комп’ютерних класів – 1.

Викладачів з науковими ступенями – 10 осіб, що становить 90 %, 1 спеціаліст – без наукового ступеня.


Колектив кафедри акушерства і хірургії

Матеріально-технічна база кафедри.

Кафедра обладнана необхідним устаткуванням для проведення занять згідно з робочими програмами, чотирма спеціалізованими навчальними лабораторіями і однією науково-дослідною, манежем, операційною, а також приладами, реактивами, технічними засобами навчання. Практичне навчання проводиться на 10 філіях кафедри та 3-х базах практик, а також у науково-дослідному господарстві Житомирського національного агроекологічного університету, на Житомирському м′ясокомбінаті, у лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи господарських ринків м. Житомира.

Філії кафедри:
1. Приватне сільськогосподарське підприємство «Новоселиця» с. Новоселиця Попільнянського району Житомирської області – до 2015 року.
2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Аларіт Трейд» с. Івниця Андрушівського району Житомирської області – до 2015 року.
3. Дослідне господарство «Рихальське» с. Рихальське Ємільчинського району Житомирської області – до 2017 року.
4. Фермерське господарство «Хорс – КЛМ» с. Романівка Попільнянського району Житомирської області – до 2017 року.
5. Приватне сільськогосподарське підприємство «Україна» с. Почуйки Попільнянського району Житомирської області – до 2017 року.
6. Приватне сільськогосподарське підприємство «Саверці» с. Саверці Попільнянського району Житомирської області – до 2017 року.
7. Фермерське господарство Кавецького с. Норинці Народицького району Житомирської області – до 2017 року.
8. Товариство з обмеженою відповідальністю «Бучачагрохлібпром» м. Бучач Бучачського району Тернопільської області – до 2016 року.
9. ДП НДГ “Україна” смт Черняхів Черняхівського району Житомирської області до 16.04.2016 року.
10. Фермерське господарство “Щедре Полісся” с. Врублівка Романівського району Житомирської області – до 30.12.2016 року.

Проведення спільної навчально-виробничої діяльності:
1. ФГ Кавецького с. Норинці Народицького р-ну Житомирської області.
2. ДПДГ “Нова Перемога” с. Стара Чортория Любарського р-ну Житомирської області.
3. ФГ “Лука-Агро”, с. Лука, Житомирського р-ну Житомирської області.

Адреса: 10025, м. Житомир, вул. Корольова, 39
Телефон: (0412) 33 – 10 – 88
                (0412) 33 – 39 – 50