Факультет ветеринарної медицини

Навчально-науково-виробнича клініка ветеринарної медицини

  Загальна інформація

Клініку було створено на базі кафедри патології дрібних тварин, риб та бджіл факультету ветеринарної медицини у 1995 році. Ініціатором створення та першим завідувачем клініки була доктор ветеринарних наук Фасоля В.П. Наразі клініку очолює кандидат ветеринарних наук, доцент Ковальов Павло Вікторович.


Завідувач навчально-науково-виробничої клініки,
кандидат ветеринарних наук, доцент
Ковальов Павло Вікторович

Матеріальна база клініки дає можливість студентам набувати практичних навичок при роботі з тваринами на сучасному рівні. Студенти мають змогу практично закріплювати теоретичні знання з усіх клінічних дисциплін: внутрішніх хвороб тварин, оперативної, загальної та спеціальної хірургії, акушерства і гінекології, епізоотології, паразитології, патологічної анатомії, клінічної діагностики тощо.

Клініка містить такі приміщення: операційний блок, маніпуляційне примііщення, терапевтичне стаціонарне приміщення, лабораторію, реєстратуру, господарський блок, а також клас для проведення занять студентів. Блоки зроблені таким чином, що студенти можуть спостерігати за ходом маніпуляцій, не заважаючи лікареві.

Операційний блок

Маніпуляційне приміщення

Лабораторія

Навчальний клас

Стаціонар