Факультет ветеринарної медицини

Кафедра внутрішніх хвороб тварин та фізіології

Завідувач кафедри

 Кафедра внутрішніх хвороб тварин та фізіології заснована 24 жовтня 1991 році. Очолювали кафедру доцент О.Б. Семененко, доктор ветеринарних наук Л.П. Окунцов, доктор ветеринарних наук В.П. Фасоля, а з 2013 року обов’язки завідувача кафедрою виконує доцент О.В. Пінський.

Пінський Олег Вікентійович, кандидат ветеринарних наук, доцент

Народився в 1975 р. У 1998 році закінчив Державну агроекологічну академію України м. Житомир, за спеціальністю „Ветеринарна медицина”. У 1997 році отримав сертифікат про закінчення ветеринарного відділення Дойл-Нінбургської школи (Німеччина).

Трудову діяльність розпочав з 1998 року як викладач, з 1999-2003 рік аспірант Державної агроекологічної академії України.

У 2005 році рішенням спеціалізованої вченої ради Інституту експериментальної і клінічної ветеринарної медицини УААН м. Харків на підставі прилюдного захисту дисертації присуджено науковий ступінь кандидата ветеринарних наук.

З 2006 року старший викладач, з 2007 року доцент кафедри внутрішніх хвороб тварин та фізіології, а з 2008 року виконує обов’язки заступника декана факультету ветеринарної медицини з наукової роботи Житомирського національного агроекологічного університету.

Має 65 науково-методичних праць. Учасник 15 міжнародних науково-практичних конференцій.